На Pizzicato e Cantabile виступлять гості з Чехії

Йозеф Кратохвіл і Анета Ручкова виконають камерні вокальні композиції та грандіозні арії з опер

У неділю, 28 липня, о 19.00 у Львівській національній філармонії в рамках фестивалю Pizzicato e Cantabile відбудеться концерт “Гості з чеської Острави”.
Як стверджують організатори події, присутні зможуть насолодитися особливою програмою, до якої ввійшли камерні вокальні композиції, а також грандіозні та популярні номери із опер у транскрипції для голосу та фортепіано. Цікаво, що саме такі твори є чи не найулюбленішими серед публіки.
Цього вечора цікаву і різнопланову музику вам презентують молоді чеські музиканти Йозеф Кратохвіл (фортепіано) і Анета Ручкова (лірико-колоратурне сопрано).
В інтерпретації чеських виконавців у Львові прозвучать твори знаних європейських композиторів, які доповнить музика їхніх чеських колег. В програмі концерту: арія пажа Урбана “Дворяни, салюти” Джакомо Мейєрбера, арія Паміни “Ах, я відчуваю це” із “Чарівної флейти” Вольфґанґа-Амадея Моцарта, арія Мюзетти “Коли я заходжу” із опери “Богема” Джакомо Пуччіні та арія Аделі “Мій пане маркіз” із другої дії “Летючої миші” Йоганна Штрауса.
Також під час події гості з Чехії виконають Експромт Соль бемоль мажор тв. 90 №3 Франца Шуберта і Трансцендентний етюд №11 “Вечірні гармонії” Ре бемоль мажор Ференца Ліста. А от із музики чеських композиторів на розсуд публіки представлять твори Леоша Яначека (три пісні з вокального циклу “На зарослому шляху”: “Наші вечори”, “Зірваний листок”, “Сова не відлетіла”) і  Антоніна Дворака (чотири частини з вокального циклу “Біблійні пісні”: “Ти мій прихисток”: “Боже, Боже, пісню нову”, “Побач мене і помилуй мене”, “Співайте нову пісню Господу”).
Концерт “Гості з чеської Острави” відбудеться за підтримки Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Квитки на нього можна придбати у касі філармонії за тел. (032) 235 89 46) або онлайн за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7768 / 4.08MB / SQL:{query_count}