Що таке “Мистецький десант Zaxidfest”?

Три фестивалі та музей об’єдналися задля створення нового безкоштовного культурного проєкту

Фестиваль Zaxidfest за підтримки Українського культурного фонду 17 і 18 серпня представить новий проєкт “Мистецький десант Zaxidfest”, який відбудеться на території відпочинкового комплексу “Сонячна галявина” в селі Родатичі Львівської області.
Головна мета події – масштабувати фестиваль Zaxidfest. Це робитимуть через співпрацю музичного та візуального мистецтва, культурної спадщини та музичної освіти. Окрім цього, міжнародна співпраця дозволить розширити фестиваль та його програму, розвинути креативні індустрії та підсилити туристичний і економічний розвиток регіону. 
“Мистецький десант Zaxidfest” – це можливість об’єднати інституції України, які мають культурне або історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й усіх гостей проєкту.
Програма події складатиметься з декількох блоків. Першим із них є безкоштовна музична сцена, на якій виступатимуть відомі та молоді виконавці, фольклорні гурти та представники місцевих творчих колективів. Майстер-класи з народних танців проведуть партнери “Мистецького десанту Zaxidfest”. Музей Івана Гончара, який займається вивченням, збереженням, інтерпретацією та презентацією культурної самобутності України. Respublica FEST, кредо якого – “Вільне мистецтво – вільним людям”, запропонує майстер-класи зі стрит-арту і паблік-арту. Також на гостей події чекають майстер-класи з гри на музичних інструментах і фольклорний розпис об’єктів у Родатичах.
Також до “Мистецького десанту Zaxidfest” долучиться щорічний Molodiya Festival. Вони презентують найкращі ролики за сім років роботи. Це короткі відео молодих українських режисерів про збереження довкілля, права і свободи людини, етичне ставлення до тварин, гендерну рівність та інші актуальні проблеми для України і світу.
Через цей проєкт Zaxidfest прагне не лише вказати нові вектори розвитку локальної спільноти, але й допомогти в реалізації інших мистецьких ініціатив.
Зверніть увагу на те, що подія безкоштовна! Проєкт реалізують за підтримки Українського культурного фонду в партнерстві Zaxidfest із Respublica FEST, Molodiya Festival та Музеєм Івана Гончара.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6571 / 4.07MB / SQL:{query_count}