В житті – як у кіно

“Кінопалац” запрошує на показ кримінального трилера Рона Скальпелло і лекцію про феномен корупції в Україні та світі

Уже завтра, 6 липня, в “Кінопалаці” гостей чекають на показі кримінального трилера Рона Скальпелло “Корупція” і на цікавій лекції про феномен корупції в Україні та світі від лекторки з УКУ Альони Няшевої. Матимете нагоду поговорити про цю болючу проблему в суспільстві, поставити запитання і подивитися британське кіно про корумпованих чиновників.
Лекція відбудеться безпосередньо перед показом фільму. Ось як її анонсує сама лекторка: “В Україні повсюдно існує корупція” – з цією фразою погодиться майже кожен. Понад те, більшість українців скажуть, що вони ніколи не брали участі в корупції, але нею точно займаються всі навколо. Роками соціальні науковці й науковиці з різних сфер намагалися пояснити корупцію, але й досі нема єдиного бачення, чи корупція – це справді виключно негативне бачення, чи можливо її подолати і чи взагалі необхідно. Оскільки я досліджувала корупцію в містобудуванні у Києві, буду рада розповісти про основні підходи до розуміння цього явища, а також поділитися своїми спостереженнями, як корупцію представляють у кіно”.
Щодо самого фільму, то він про Ліама, якого доля абсолютно не шкодує. Зовсім недавно його випустили з в’язниці, куди чоловік потрапив не за свої гріхи та провини. Причина потрапляння Ліама за ґрати – глава злочинного лондонського синдикату Кліффорд Кален. Тюремний строк ледь не став причиною розпаду родини головного героя, тож не дивно, що, вийшовши із в’язниці, чоловік планує виправити ситуацію. Надворі 2012 рік, Лондон готується до прийому Олімпійських ігор. Кліфф постійно на очах, його зв’язки з політиками та дипломатами допомагають тримати репутацію людини, яка робить усе для народу. Та мало хто знає, що насправді за маскою доброчинця ховається жадібний корупціонер і вбивця. Тож зрозуміло, що боротьба Ліама за справедливість може спричинити ще гірші наслідки, аніж ув’язнення…
Квитки на подію можна придбати за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7736 / 4.07MB / SQL:{query_count}