У Трускавці триває Форум розвитку Карпат

У межах заходу 26 червня у міському відбудеться концерт за участі популярних українських зірок

До 27 червня у Трускавці триває IV Форум місцевого розвитку, який як і щороку присвячений проблемам Карпатського регіону. На форумі очікують понад 400 учасників, серед яких представники влади, місцевого самоврядування, дипломати, бізнесмени та закордонні делегації. У програмі заплановано близько 20 панельних дискусій.
Цього року на форумі говорять про розвиток Карпатського краю, стратегію, секторальну підтримку, використання елементів партнерства та співпраці для розвитку територій. Окремою дискусією планують обговорити економічний розвиток.
Провідною ідеєю форуму є “Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку”. Він передбачає спільні зусилля як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади, аби розробити пілотну програму підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу.
“Карпатський прорив: партнерство задля розвитку” – саме такою, за словами директорки Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин, є провідна ідея форуму, яка передбачає об’єднання зусиль як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади задля отримання пілотної програми підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу. “Ми над цим працюємо уже зараз і справді віримо у наш успіх”, – наголосила вона.
У межах IV Форуму місцевого розвитку в середу, 26 червня, у міському парку Трускавця відбудеться грандіозний суперконцерт за участі популярних українських зірок! Свою творчість даруватимуть гурти: МЕРІ, Rock-H, DZIDZIO. Початок о 19.00. Вхід вільний. Живий звук. За підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” та Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6596 / 4.08MB / SQL:{query_count}