Книжка, яка дістала ноги

Дім Франка запрошує на презентацію мандрівної виставки-лабіринту Franko from A to Z

Львівський національний літератур­но-меморіальний музей Івана Франка (відомий як Дім Франка) запрошує маленьких і дорослих львів’ян на непересічну подію: сьогодні, о 14.00 тут відбудеться презентація проекту Franko from A to Z.
Це інтерактивна англомовна виставка-лабіринт, яка за принципом абетки презентує культову постать Івана Франка, Львів як місто літератури та знакові феномени української культури для широкого загалу європейської спільноти. Вона створена за матеріалами абетки-енциклопедії “Франко від А до Я”, яка побачила світ у Видавництві Старого Лева три роки тому, стала бестселером і визнана найкращою пізнавальною книжкою 2016 року. Саме цей авторський проект франкознавців Богдана і Наталі Тихолозів у художньому оформленні творчої майстерні “Аґрафка” – Романи Романишин та Андрія Лесіва – перетвориться на мобільну виставку Franko from A to Z. Проект унікальний тим, що книжка уперше в Україні стане 3D-об’єктом! Franko from A to Z розповідатиме про генія української культури Івана Франка європейськими мовами та сучасними візуальними засобами.
Також у рамках проекту проведуть тур виставки-лабіринту столицями європейських держав. Зі Львова її повезуть у Будапешт, Відень, Любляну і Загреб, після цього знову повернуть до нашого міста. Виставку-лабіринт супроводжуватимуть англомовні та німецькомовні каталоги, екскурсії, публічні лекції про творчу спадщину і постать Івана Франка в контексті міжкультурного діалогу між країнами-сусідами. Після завершення туру європейськими столицями презентації проекту відбудуться в інших містах України. 
Проект втілюють завдяки гранту Українського культурного фонду.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6547 / 3.97MB / SQL:{query_count}