“Ми – українці з гордо піднятими головами”

Оксана Муха вийшла до суперфіналу вокального шоу “Голос країни”

Цієї неділі, 21 квітня, о 21.00 стартує останній ефір дев’ятого сезону проекту “Голос країни”. Його будуть дивитися не тільки львів’яни, а й уся Україна і навіть українці всього світу! Вони вболіватимуть за нашу співачку Оксану Муху, яка завдяки цьому телевізійному шоу демонструє свій талант цілій Україні. У півфіналі виконавиця із команди Дана Балана заспівала пісню “Два кольори”, написану в 1964 році. Музику для неї створив Олександр Білаш, а текст – Дмитро Павличко. Свій виступ конкурсантка присвятила пам’яті Квітки Цісик, яка також виконувала цю пісню. Ведучий “Голосу країни” Юрій Горбунов зауважив: “Місія Оксани Мухи – закохати Україну в українську пісню і у творчість легендарної Квітки Цісик. І їй це вдалося! Сьогодні завдяки сучасним технологіям Квітка з’являється у номері Оксани”.
За вихід до фіналу співачка змагалась із Рафі Хейтамом. “Коли Оксана виходить на сцену, люди затамовують подих і тільки слухають її голос. Змагатися із нею – справжній виклик”, – сказав він, наче відчував, що Оксану йому не перемогти.
Мрію про те, щоб маленькі дітки співали українські народні пісні, і не лише їхні перші куплети. Це – наповнення їх душ!
Зірковий тренер Дан Балан віддав Оксані 51% підтримки, а від глядачів вона отримала усі 90%. Що й не дивно, адже їй вдалось закохати у себе і слухачів, і зірок, навіть Ніну Матвієнко!
“Вона дійсно є перевтіленням душі Квітки Цісик. Дорога Оксаночко, я бажаю тобі сьогодні перемоги і досягнень у творчому житті”, – пояснила легенда української сцени.
Навіть тренери у повному захваті від Оксани Мухи. Дан називає її не інакше як душею України, а Тіна Кароль вже й не намагається приховати, що підтримує конкурсантку: “Оксаночко, ви дуже чуйна натура. І оці ваші сердечні хвилі, переживання я завжди чую у вашому голосі, це дуже приємно. Ви дуже музична і по-музичному співаєте. Ви слідуєте своєму образу, своїй вокальній і ментальній вчительці Квітці Цісик. Хочу бачити вас далі у цьому конкурсі”.
Сама Оксана Муха не втомлюється нагадувати, що для неї це не просто конкурс!
“У мене завжди було відчуття, що я один воїн в полі. А зараз я відчула, як багато людей мене підтримує. Українська пісня чудова, неповторна. І якщо я змогла це донести, то дуже рада із цьому. “Голос країни” змінює долі людей, і мою змінив. Минулого року в пам’ять про Квітку я дала 20 концертів на Західній Україні. Завдяки “Голосу” є можливість сказати про неї і її пісні мільйонам. Мрію про те, щоб маленькі дітки співали українські народні пісні, і не лише їхні перші куплети. Це – наповнення їх душ, – пояснює співачка. –Близькі і щирі люди завжди надають сили. Що ближче до ефіру, то більше я відчуваю, як про мене думають люди, відчуваю їхню підтримку, це надихає. У нас дуже сильне коріння. Мій посил – цінуймо своє, свою пісню. Пам’ятаймо, хто ми є. Ми не малороси, не хохли, ми – українці з гордо піднятими головами. І українська пісня вкотре це доводить. Потрібна ваша віра в мене, і як результат пісня переможе. Це моя зброя, моя боротьба”.
Та це ще не кінець. Попереду найважливіша битва, адже у фіналі за звання переможця Оксана Муха боротиметься з трьома суперниками. Це Карина Арсентьєва із команди Потапа, яка у останньому ефірі співала пісню Whitney Houston I have nothing, Вікторія Олійник із команди MONATIK, яка пробилась далі з “Соколятами” і Андрій Хайат із команди Тіни Кароль, який переспівав хіт гурту KAZKA “Плакала”.
Не будьте пасивними, адже цієї неділі ми обиратимемо не тільки президента нашої країни, але й Голос, який представлятиме нас від заходу до сходу. Цей вибір не менш відповідальний. Нам вкрай потрібна людина, яка зможе об’єднати народ і нагадати, що ми перш за все українці, яка зробить майже неможливе і поверне українську пісню не тільки в теле- і радіо ефіри, але й у наші з вами життя.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9206 / 4.37MB / SQL:{query_count}