У гості до бурих

Цікаво та пізнавально провести дозвілля можна у ведмежому притулку “Домажир”

Тих, що впродовж зими скучили за природою, безперечно, зацікавить поїздка до ведмежого притулку “Домажир”. Там утримують 11 тварин, які мають неприємний досвід “спілкування” з людьми: їх показували у цирках, ресторанах та пересувних зоопарках, використовували для дресирування собак.
Тепер їхньою домівкою став згаданий притулок. Ведмеді проходять у ньому процес реабілітації. Тут про них добре піклуються: умови максимально наближені до природних, ведмеді живуть у просторих лісових вольєрах (не всіх ви й побачите, бо гуляють лісом), мають басейни і штучні барлоги, їдять двічі на день. До речі, відвідувачам підгодовувати бурих заборонено, а ходити можна лише чітко визначеними доріжками!
Розташований ведмежий притулок за 15 км від Львова у селі Жорниська Яворівського району. Приїхати в “Домажир” можна у всі дні, окрім понеділка. Притулок працює з 09.00 до 18.00. Тел. 067 509 3058. Вхід 70 грн для дорослих і 35 грн для дітей, для студентів – 50 грн, для пенсіонерів та людей з інвалідністю – 30 грн. Можна замовити екскурсію, є крамничка із сувенірами, зона перепочинку, де можна пообідати чи випити кави, лазанка для дітей.
Краще добиратися власним транспортом (є місця для паркування автівок). Якщо ж добиратися громадським транспортом, доведеться йти близько 5 км, а доїхати можна маршрутками №144 (с. Ясниська) від “Магнусу” та №125 (с. Шкло) від церкви Анни (їхати до зупинки с. Страдч).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5804 / 4.06MB / SQL:{query_count}