Сміливі, вправні та дотепні

До 14 квітня Львівський цирк запрошує в “Країну амазонок”. Гостям гарантують веселий сміх та яскраві враження. На арені – птахи, коні, носухи та інші тварини

Усі вже чекають тепла і сонця, справжньої весни. Однак весна – це передусім настрій. Тож не варто засмучуватися, навіть якщо надворі негода. Гарна ідея родинного відпочинку – похід у цирк. І, як завжди, Львівський цирк не розчарує, адже в програмі “Країна амазонок” – справжні професіонали!
Нас завжди захоплює сміливість і вправність артистів, які виконують складні й доволі небезпечні трюки під самим куполом цирку. І в цій програмі таких номерів чимало. Іноді просто інстинктивно прикриваєш очі. Повітряні гімнастки Олена Галкіна (на швунг-трапе), Катерина Шаруєва (на корд-де-парелі) та Юлія Стеценко (в кільці) зачаровують красою, грацією та відвагою. Дівчаткам так хочеться бути схожими на них!
Ну а хлопців особливо зацікавить номер гімнастів на турніках із батутом під керівництвом Ігоря Байбака – лауреатів численних міжнародних циркових фестивалів, володарів “Бронзового клоуна” – нагороди від найпрестижнішого Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло.
Еквілібром на вільному дроті дивує Михайло Гідей. Як завжди, тішать львівського глядача гімнасти під керівництвом Віктора Ярова з єдиним у світі номером “Літаючі перші”. Ну і, звичайно, номери з тваринами. Цього разу дорослі та діти могли бачити і захоплюватися різноманіттям пташиного світу. Близько семи десятків птахів задіяні в цій програмі! А яке здивування було у всіх, коли на арену вийшли більш ніж десяток качок (і кожна інша), а відтак – кури небачених порід і фазани. З диких птахів особливо вразили хижі – сови і сипи. Не розчарував і красень пітон. У цих тваринах є щось магічне, і той, хто вміє порозумітися з ними, здається справжнім чарівником.
Найменших глядачів зацікавив передусім номер змішаної групи тварин, під час якого на арену вийшли носухи, кролики, лисиці, собаки, єнот. Усі вони виступають під дресурою Олександра, Олени і Дар’ї Майчуків.
Однак незаперечною родзинкою програми став номер “Амазонки” від кінно-акробатичного ансамблю “Вершники України” під керівництвом Карини Дубатової. Особливо зворушила всіх участь у ньому дівчинки років п’яти-семи, яка так вправно трималася в сідлі, наче справжня амазонка.
Усю виставу глядачів розважає клоунський дует – Юлія Домашець і Костянтин Добровольський.
Побачити на львівській арені феєричне шоу “Країна амазонок” від режисера Олега Капустіна можна у вихідні до 14 квітня! Тривалість програми 2 год. 30 хв. Вартість квитка від 60 до 300 грн.
Розклад циркових вистав: 30 березня (субота), 31 березня (неділя), 6 квітня (субота), 7 квітня (неділя), 13 квітня (субота) – 16.00; 14 квітня (неділя) – 12.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6026 / 3.98MB / SQL:{query_count}