“Гойдалка для трьох”

У Першому театрі дадуть виставу за п’єсою Луїджі Лунарі

У суботу і неділю, 30 і 31 березня, о 18.00 у Першому театрі (вул. Гнатюка, 11) демонструватимуть виставу “Гойдалка для трьох” за п’єсою Луїджі Лунарі, блискучого популярного італійського комедіографа. Без сумніву, цей його твір – хіт на європейських театральних сценах. Тепер його представлять на розгляд львівської публіки та гостей нашого міста.
“Гойдалка для трьох” – це комедія зі смаком гіркої сатири. Заплутаний сюжет iз вкрапленнями детективу та містики. Пориньте разом iз нами в дивовижну історію про існування на межі життя і смерті, про болісний страх і дрібні гріхи кожної людини, про безвір’я і сумніви, про те, що чекає кожного з нас по той бік бутя, – анонсують організатори заходу. – Запевняємо, що подумати буде над чим. Та й не зайвим буде увімкнути свою уяву”.
Над втіленням вистави працювали режисер-постановник Вячеслав Жуков, художник-постановник Олексій Хорошко та композитор Тарас Терлецький. А персонажів цієї комедії на львівській сцені втілюватимуть відомі львівські митці: соліст вокальної формації “Піккардійська терція” Славко Нудик, популярний львівський ведучий Роман Федоришин, провідні актори Національного театру ім. Марії Заньковецької Марта Кулай та Андрій Сніцарчук.
Проведіть вечір вихідного в затишній театральній залі, покращіть настрій собі та своїм рідним чи друзям  і перегляньте одночасно і веселу і філософську виставу. Квитки на “Гойдалку для трьох” вже у продажу – їх можна придбати на lviv.kontramarka.ua за ціною від 150 до 290 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0436 / 4.05MB / SQL:{query_count}