Консерваторія відсвяткує 175-річчя

Ювілей Львівської музичної академії відсвяткують грандіозним концертом

У неділю, 24 березня, у Львівській національній філармонії відбудеться великий гала-концерт “Шедеври класики”. Захід приурочений до 175-річчя Львівської музичної академії ім. М. Лисенка.
Цього вечора слухачі матимуть нагоду почути найкращий доробок велетів світової класики у виконанні Великого симфонічного оркестру та топових солістів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Святослава Винника, Марії Мельничук, Модеста Менцінського та Романа Ієвського. Художнім керівником та диригентом проекту є Тетяна Лисенко-Дідула.
У програмі концерту: Увертюра до опери “Севільський цирульник” та Каватина Фігаро з опери “Севільський цирульник” Джоаккіно Антоніо Россіні, Увертюра до опери “Італійка в Алжирі” того ж композитора, Арія Рікардо з опери “Пуритани” Вінченцо Белліні, Увертюра до опери “Сила долі” Джузеппе Верді, Концертна рапсодія “Циганка” Моріса Равеля, Угорська рапсодія Давіда Поппера, Концерт для флейти з оркестром (третя частина) Жака Ібера, Дансон 2 Артуро Маркеса.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4207 / 3.96MB / SQL:{query_count}