У мріях про краще майбутнє

До Львова везуть постановку “Про мишей і людей” за участі Богдана Бенюка, Анатолія Хостікоєва і Наталії Сумської

Вже у понеділок, 25 березня, о 19.00 в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької львів’ян і гостей міста запрошують на виставу “Про мишей і людей” за однойменною повістю американського письменника Джона Стейнбека.
Твір базується на власному досвіді Стейнбека, який був волоцюгою у 1920-их роках, а назву взяв із вірша Роберта Бернса “До миші, якій я розорюю житло”. П’єсу за твором нобелівського лауреата написав режисер Віталій Малахов. Він також є режисером-постановником вистави. Як не дивно, цього вечора постановку покажуть у нашому місті вперше. Чому дивно? Бо вистава отримала високі оцінки театральних критиків і безліч нагород. Зокрема, в 2005 році спектакль був удостоєний “Київської пекторалі”, а в 2008-ому – Національної премії ім. Т. Шевченка.
В головних ролях у виставі “Про мишей і людей” задіяні представники зіркової плеяди українського театру: Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська. А це означає, що ви зможете насолодитися усіма відтінками емоцій та переживань, які таїть у собі цей видатний твір.
Вистава “Про мишей і людей”  – це історія, яка знайде емоційний відгук у кожного глядача. Зворушливий і видовищний спектакль розповідає про двох друзів – Ленні та Джорджа, які мандрують землями Дикого Заходу, щоби знайти собі прихисток. Аби хоч якось звести кінці з кінцями, мандрівники трудяться на фермах. І як би важко їм не було, Ленні та Джордж і далі мріють про власне господарство, а з ним – про світле майбутнє.
Квитки на виставу можна придбати онлайн на concert.ua. Вартість – від 240 до 740 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6585 / 4.06MB / SQL:{query_count}