Єнотик Бо вирушає в тур містами України

Видавництво Старого Лева запрошує любителів пригод на презентацію книжки Ірини Лазуткіної

Ірина Лазуткіна і єнотик Бо вирушають у тур містами України. Авторка Видавництва Старого Лева представить свою книгу “Єнотик Бо та повітряна куля”, яка зараз у топі продажів на сайті видавництва, та поспілкується з маленькими і дорослими читачами. У Львові така зустріч відбудеться в суботу, 23 березня, о 13.00 у Львівській копальні кави (площа Ринок, 10) за участі модераторки Наталки Малетич. Наступного дня схожа подія пройде в Івано-Франківську, 30 березня – у Вінниці, 6 квітня – у Харкові, 13 квітня – в Одесі.
Ось що розповідає про книгу “Єнотик Бо та повітряна куля”  Ірина Лазуткіна: “Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, які збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо. А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!”
“Єнотик Бо та повітряна куля” – це історія для дітей про те, що дуже важливо мати свою мрію та йти до її втілення. Головний герой книжки – єнотик Бо мріяв навчитися літати на повітряній кулі. Та спершу він намалював свою мрію: велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку “Монгольф’єрії”, чи пробачить єнотикові учитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про захопливі пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все!
Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Б. Грінченка. Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства і була членкинею льотного екіпажу на чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні та головною редакторкою часопису “Я – повітроплавець”. Учасниця поетичних фестивалів “Трипільське коло”, “Йогансен fest”, Terra poeticа, “Київські лаври”. Фіналістка літературного конкурсу Dictum. Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів Book fashion за найкращий сценарій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.3214 / 4.06MB / SQL:{query_count}