“Без каверів і запозичень”

Мар’яна Савка і “Мар’яничі” презентують музично-поетичне дійство “Одного разу...”

У четвер, 21 лютого, о 19.00 львів’ян запрошують зустріти вечір в затишній музично-поетичній атмосфері. Саме в цей час у !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24 – 26) Мар’яна Савка і гурт “Мар’яничі” презентують дійство “Одного разу...”.
“Одного разу…” – це музично-поетичний проект поетеси Мар’яни Савки і музикантів Юрія Романіва (клавіші) та Сергія Гуріна (акустична гітара). Це дійство, базоване на віршах і музиці в жанрі блюзу та босанови, про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів. Авторка віршів і музики –  Мар’яна Савка, аранжуванням займалися Юрій та Сергій. Відеоілюстрації для проекту підготував оператор Ігор Лещук.
“Одного разу… – так починається кожна історія, яку нам хотілося б розповісти, – зауважує Мар’яна. – Так розпочинається історія нашого музичного гурту – тріо “Мар’яничі”. Одного разу ми зустрілися – я, піаніст Юрко Романів та гітарист Сергій Гурін. Почали писати пісні – мелодії, тексти. Записувала їх на диктофон і скидала хлопцям. На репетиціях вони творили аранжування, а я співала. Так з’явилося вісім пісень, які врешті стали основою для сценарію дійства, що має назву “Одного разу…”. Крім цих пісень, тут ще чимало віршів і музики, яку хлопці писали спеціально для віршів. Отож цей проект – всуціль авторський, оригінальний, без каверів і запозичень”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1608 / 4.06MB / SQL:{query_count}