Хто на Свято пампуха?

19 і 20 січня львів’яни та гості міста матимуть нагоду наїстися цих смаколиків досхочу

У Львові, а точніше в Музеї архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького, 19 і 20 січня триватиме X Свято пампуха. Цей зимовий фестиваль у нашому місті проводитимуть уже вдесяте з метою популяризації традиційної української страви – пампуха.
Гості свята стануть частиною давніх звичаїв, насолоджуватимуся виступами колективів та дитячих ансамблів, вертепів, зможуть поколядувати з маленькими та дорослими артистами. На головній сцені свята відбуватимуться різноманітні конкурси, зокрема й на найшвидше поїдання пампуха. Також гостей фестивалю запрошують долучитись до конкурсу костюмів “Кращий ангел” та “Кращий чорт”. За креативність та винахідливість переможці отримають подарунки від святкового партнера заходу – “Львівської свічкової мануфактури”.
Посеред галявини стоятиме високий стовп, на якому висітимуть подарунки, а всі охочі зможуть спробувати їх дістати. На території Музею архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького розгорнеться пампуховий ярмарок, на якому будуть представлені пампушки з різноманітними начинками: мак, варення, шоколад, ружа, згущене молоко та ще багато-багато інших.
Варто нагадати, що  в 2012 році на фестивалі Свято пампуха  встановили Рекорд Гіннеса – львів’яни створили найбільший малюнок, складений з пампухів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4785 / 4.07MB / SQL:{query_count}