“Земля і небо” Олексія Коваля

Арт-галерея “Зелена канапа” запрошує на виставку робіт столичного митця

Учора, 15 січня, в арт-галереї “Зелена канапа” відбулося урочисте відкриття виставки Олексія Коваля “Земля і небо”. На ній представлені його нові твори монументального розміру. Зі слів столичного митця, це присвята величним стихіям, які є першоосновою нашого світу. Земля, небо, вода і повітря – всі вони перебувають у невпинному взаємообміні енергією, взаємно впливають, та перебувають у діалозі з людиною.
Цикл робіт, до яких ввійшли твори, виготовлені у техніці емалей на металі. Офорти є логічним продовженням попереднього циклу, який називався “Місця сили”. Його Олексій створив як присвяту вражаючим пейзажам різних частин світу, які його надихнули і велич яких підносить дух та дає наснагу.
Подорожуючи світом, Олексій знайшов образи для зображення стихій. Це і  лазур життєдайної води Адріатичного моря Хорватії, і глибина та безмежність неба Тибетських гір, і світло, провідником якого є повітря Азії.  І нарешті благодатний скарб України – чорна земля, що уособила велич четвертої стихії. Адже такої землі немає ніде.
Окрім пейзажів 2018 – 2019 років, на виставці представлена улюблена багатьма шанувальниками творчості Олексія маленька українська серія 2017 року. В основі цих творів – орнаментика вишивки та різьби української аристократії – козацької старшини,  поєднана з образами українців зі старих фотографій кінця ХІХ – початку ХХ століття. Усього митець привіз до Львова 12 творів, які раніше не були представлені загалу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3802 / 4.07MB / SQL:{query_count}