Тroye Zillia кличуть на коляду

В Ляльковому театрі тріо дасть незвичний концерт у стилі world music

Гурт Тroye Zillia запрошує 19 січня о 19.30 до Львівського театру ляльок (пл. Данила Галицького, 1) на святковий концерт у стилі world music. На вас чекає електроакустична бандура, перкусія народів світу, кларнет, скрипка, клавішні та інші сюрпризи в затишній атмосфері театру – такого у Львові ще точно не було!
Глядачі почують як уже знані колядки і щедрівки – “Бог предвічний”, “Свята ніч”, “Щедрик”, “Небо і земля”, так і унікальні та рідкісні. До прикладу, коляду “Бабусі”, яку музиканти привезли від української діаспори з Канади. Перелік стилів, у яких аранжовані колядки та щедрівки, вражає! Це елементи клезмеру, реґі, соулу, ланджу, фольку, автентики електрофольку та ірландської музики. Хоча варто зазначити, що всі вони розумно сплетені і творять неповторний стиль Troye Zillia – український world music.
Гурт Troye Zillia – відомий колектив, який вдало презентує українську культуру на сценах України, Східної та Центральної Європи і постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість, загадковість бандури і п’янке та водночас басове джазове звучання клавішних.
Тріо сформувалося у Львові в 2014 році, і за цей час музиканти вже випустили три повноцінні альбоми: In Ukrainian (2014 р.), коляди Paradise Birds (2017 р.), Flora&Fauna (2018 р.), побували в багатьох країнах світу і завоювали тисячі сердець слухачів в Україні та за кордоном.
До слова, послухати їхній різдвяний альбом колядок можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5754 / 4.08MB / SQL:{query_count}