Подаруймо дітям свято!

Українські та румунські музиканти збиратимуть гроші на подарунки дітям Авдіївки і Вугледара

Після поїздки на Донеччину фіналіст Національного телепроекту “Українська пісня” – львівський гурт Secret Forеst ініціює благодійний марафон. У рамках проекту відбудеться низка найрізноманітніших заходів, зокрема благодійний концерт, який музиканти дадуть 24 грудня о 19.00 в клубі Picasso спільно з румунським Modiwo. За зібрані кошти ініціатори проекту придбають новорічно-різдвяні подарунки для дітей із 50 малозабезпечених сімей Авдіївки та Вугледара.
“Ще у вересні організатори фестивалю “З країни в Україну” запропонували нам поїхати на схід. Звичайно, ми без вагань погодилися нести українську культуру в східні області й підтримувати там людей. У мене були перестороги лише щодо того, чи їхати самому, чи брати відповідальність за інших учасників гурту. Однак інші музиканти відразу підхопили ініціативу, і через місяць ми були вже у дорозі”, – розповідає лідер гурту Secret Forеst Олександр Макаров.
Концерти в Авдіївці, Вугледарі, Волновасі, спілкування з місцевими жителями зворушили музикантів настільки, що після повернення додому вони вирішили поїхати на схід знову. Та вже не тільки з музичними подарунками.
Ідея взаємодопомоги і турботи переросла в цілий проект – благодійний марафон, який організаційно підтримали громадська організація “Фундація регіональних ініціатив” (ФРІ) та простір для творчих ініціатив Soul’s Voice. Взяти участь у ньому може кожен небайдужий. Для цього потрібно купити картину на виставці від Soul’s Voice, яка триватиме з 17 до 19 грудня в готелі “Дністер”. Також можете долучитися до хендмейд-акції “Діти для дітей”, яка триватиме 22 грудня в студії Mantra House (вул. Дудаєва, 14). На ній виготовлятимуть смачні та корисні солодощі для дітей зі сходу. Запланований і окремий збір подарунків, які повезуть на схід. А фіналом проекту у Львові стане концерт у Picasso, на якому музиканти з України та Румунії презентують нові яскраві програми, музичні інтерактиви та відео, зняте в Донецькій області. Вхід на концерт у фан-зону вільний! Та якщо хочете зайняти місця за столиками – можете придбати спецзапрошення. Також у клубі поставлять скриньки для благодійних пожертв.
За день після концерту у Львові Secret Forеst виступить у Києві, а вже 27 і 28 грудня – у Авдіївці та Вугледарі.
Проект має на меті привернути увагу суспільства до тисяч українських родин, які через певні причини залишаються на лінії вогню. “Разом ми можемо зробити більше. Турбуючись один про одного, ми здатні змінити світ на краще!” – наголошують організатори марафону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1695 / 4.36MB / SQL:{query_count}