Що об’єднує пана Дзюня та Йоганна-Себастьяна Баха?

Львівська національна філармонія запрошує любителів хорошої музики на низку концертів

Із першого дня календарної зими Львівська національна філармонія пропонує містянам і туристам особливу, емоційно теплу й насичену програму, до якої ввійшли найрізноманітніші заходи.
Уже сьогодні, 1 грудня, о 17.00 гостей чекають на довгоочікувану шоу-програму “На каву до пана Дзюня”. Багато тонкого гумору, української музики початку та середини минулого століття, трішки світлої ностальгії – таким буде вечір на Романа. Тепле і колоритне звучання пісень Богдана Весоловського, Степана Гумініловича, Владислава Лідауера передадуть академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, Лілія Коструба, Роман Цись та гурт “Мандрівні музики”.
2 і 16 грудня о 13.00 у філармонії розпочнуться інструментальні концерти з учнями Львівської музичної школи ім. С. Крушельницької. Ще зовсім юні, але вже дуже майстерні! Молоді музиканти, які так безпосередньо і відкрито вміють висловлювати почуття мовою музики. Вони ще не мають упереджень, стереотипів, рамок. Саме тому їхня творчість така вільна і щира!
Знову ж таки завтра о 18.00 тут розпочнеться ювілейний авторський вечір “Мирослав Скорик & Олександр Козаренко”. Два українці, два унікальні композитори, Вчитель і учень, які подарували і творять для світу так багато самобутньої, сповненої образів та емоцій музики. У концерті прозвучать перлини сучасної української класики від Мирослава Скорика та Олександра Козаренка.
У середу, 5 грудня, о 14.00 вас чекають на заході “Сміються, плачуть солов’ї...”. На цьому концерті тісно переплетуться поезія і музика – такі близькі і такі різні віхи мистецтва. Неймовірні вірші грандіозного Олександра Олеся, фантастична музика, чудове виконання подарують глядачам справжню мистецьку насолоду.
За тиждень, 9 грудня, о 15.00 гостям філармонії представлять концерт “Й.-С.Бах Органні твори ваймарського періоду”. Йоганн-Себастьян Бах – це вершина епохи бароко, еталон поліфонічного стилю в музиці, неперевершений майстер музики для органа. Радість зустрічі з творіннями генія та грандіозне звучання короля музичних інструментів – органа – подарує українська органістка, солістка Львівської національної філармонії Олена Мацелюх.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0303 / 4.35MB / SQL:{query_count}