Мистецькі дослідження... шахтарства

Театр Лесі Українки представляє результати великого міждисциплінарного проекту “Остання неділя серпня”

На фінішну пряму впевнено виходить великий міждисциплінарний проект “Остання неділя серпня”, який реалізовує Театр Лесі Українки за підтримки Українського культурного фонду.
“Впродовж останніх 18 місяців наша команда працювала над темою шахтарства в Україні. У підсумку ми здійснили дві мистецькі експедиції у вугільні басейни сходу і заходу, опрацювали низку досліджень та мистецьких проектів на цю тему, –  кажуть організатори проекту. – А ще зібрали понад 150 гігабайтів документальних матеріалів – інтерв’ю, аудіозаписів, відеозйомок, фото з Галичини і Донбасу, які стали нашою базою для мистецького осмислення не лише шахтарства, а й самих себе – своєї країни, своєї ідентичності та своїх горизонтів майбутнього. Ми раді поділитися з вами частинкою наших мистецьких досліджень!”
Театр Лесі Українки щойно представив свою першу прем’єру в цьому сезоні, котра є одним із підсумків цього проекту. “Горизонт 200” – це вистава не про шахту, а про кожного з нас. Також учора на розсуд публіки представили медійну інсталяцію “Шахтарі. Конкретна поезія”, інспіровану всіма новими знаннями та відкриттями під час роботи над проектом.
Наступною подією в рамках проекту буде відкриття мігруючої вуличної виставки “Я не шахтар. Я не шахтарка”. Подія стартує у форматі геппенінгу в суботу, 10 листопада, о 16.00 на площі Митній у Львові. Метою виставки є привернення уваги жителів Львова до маловідомої нам культури шахтарів і надання можливості дізнатися про це більше. Далі виставка мандруватиме простором міста до 1 грудня.
Більше інформації про події можна дізнатися на сайті та на сторінці соціальних мереж Театру Лесі Українки. Постановка, виставка та медійна інсталяція здійснюються за підтримки Українського культурного фонду в рамках “Остання неділя серпня” – міждисциплінарного проекту через призму шахтарства. Партнери проекту: ГО Art Workshop DRABYNA, ГО “Мистецька рада “Діалог”, Міжнародний фонд “Відродження” та Львівська міська рада.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9341 / 4.07MB / SQL:{query_count}