Стрілецькі пісні у новому звучанні

Капела “Дударик” презентує новий потужний мистецький проект “Очі в очі” за участі зіркових виконавців

До 100-ліття ЗУНР капела “Дударик” представить громадськості Львова проект ““Очі в очі”. На концертах, які відбудуться 2 листопада о 19.00 на площі Музейній, 3 листопада о 17.00 у Культурно-мистецькому центрі ім. О. Довженка і 4 листопада о 17.00 в Палаці культури ім. Г. Хоткевича представлять унікальну програму, сповнену фірмової музики від кращих музикантів-зірок!
У проекті задіяні: лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Львівська державна чоловіча хорова капела “Дударик”, рок-фольк-фанк-гурт “Русичі”, фронтмен гурту “Вшистко” Зіновій Карач, фронтмен гурту “Дивні” Віталій Бондар і учасники гурту “Плач Єремії” Всеволод Дячишин (бас), Роман Дуда (клавішні) та Андрій Войтюк (ударні). Автором та постановником дійства є диригент, композитор, продюсер і педагог Дмитро Кацал.
“Завданням для нас є показати музику УСС і УГА в ритмах і стилях, органічних і зрозумілих для сьогоднішнього юнацтва. Зацікавити молодь українською історією через стрілецькі пісні. Ці пісні є свідченням нереального креативу і шляхетності юнаків та дівчат, котрі боролися за нашу свободу. Це портрет тогочасного суспільства, їхні очі, погляди, які я хочу перестріти з очима сьогоднішнього покоління, – пояснює Дмитро Кацал. – Вдалося зібрати супермузикантів для реалізації цього проекту. Кожен із них – мегапрофесіонал. А ще мені хотілося додати драйву цим творам. Це саме ті музиканти, що можуть це зробити. 19 творів програми стилістично обрамлені розмаїтими стилями, з-поміж яких рок-н-рол, рок-балада, соул, ритм-блюз, фанк тощо. Це моя нова творча робота і робота капели – основної мистецької лабораторії проекту”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7728 / 4.08MB / SQL:{query_count}