“Позивний Бандерас”: від реальності до кіно

У Бібліотеці на Ринку відбудеться зустріч із авторами військового бойовика

У п’ятницю, 2 листопада, о 16.00 в читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, відомої як Бібліотека на Ринку (пл. Ринок, 9), відбудеться зустріч із авторами книги “Позивний Бандерас” Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.
“Позивний Бандерас” – це справжній військовий бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних подіях. У зоні АТО у вересні 2014 року за “наводкою” диверсанта скоїли теракт – сепаратисти знищили маршрутку, загинуло дванадцятеро дорослих і дитина. Стає відомо, що інформатор ворога – службовець української армії. Водночас завдяки радіоперехопленню з’ясовується, що в цьому регіоні чекають на прибуття полковника російського ГРУ.
Розпочинається операція зі знешкодження диверсанта, здійснення якої доручають групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком…
На основі твору Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова зняли військову кінодраму, міжнародна прем’єра якої вже відбулася в Торонто (в Україні її прем’єра відбулася 11 жовтня цього року).
Організатори події запрошують всіх на цікаву зустріч, де можна буде познайомитися з авторами книги, поставити їм запитання, підписати книгу та зробити фото на пам’ять.

У прокат вже вийшла екранізація книги “Позивний Бандерас” від режисера Зази Буадзе. В епізодичних ролях у кінострічці знімалися справжні військові Збройних сил України, які брали участь у антитерористичних діях на Донбасі. Акторський склад пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових інструкторів на полігоні неподалік Кропивницького. Знімали кінострічку на Херсонщині та Одещині. Для зйомок задіювали військову техніку, яку надало Міністерство оборони України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3362 / 4.08MB / SQL:{query_count}