Палац мистецтв запрошує

Львів’ян і гостей міста цього тижня чекають на виставці “Червоний терор. Пам’ятаємо”, а наступного – на відкритті ХХІІ Осіннього салону “Високий Замок – 2018”

Днями у Палаці мистецтв відбулося відкриття виставки цифрового плакату та колажу “Червоний терор. Пам’ятаємо” студентів кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства. Виставку присвячену 85-им роковинам Голодомору 1932 – 1933 років можна оглянути на другому поверсі палацу.
Як зазначила куратор експозиції, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства Наталія Дядюх, “студенти по-різному трактують цю тему, багато є філософських плакатів. Що вони бачать? Бачать український терор як Україну у війні, Україну як молоду дівчину, як в’язницю. Є плакат із Сенцовим. Загалом дуже цікаві роботи”.
А заступник директора з науково-мистецької діяльності Львівського палацу мистецтв Ольга Луковська додає: “Добре, що студенти, як молоде покоління, шанують історію і створюють на цю тему роботи, які можна буде оглянути в Палаці мистецтв”.
А вже 6 листопада у Палаці мистецтв відбудеться відкриття ХХІІ Осіннього салону “Високий Замок – 2018”. Усі три поверхи будівлі займе мистецька частина, бо імпреза складатиметься з п’яти частин. Найперше це сам конкурс Осінній салон “Високий Замок – 2018”. Також на розсуд публіки представлять виставки українського плакату, студентської творчої графіки кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства, виставку-вшанування метра Григорія Смольського, що відійшов у вічність. А ще вдруге у рамках Осіннього салону на першому поверсі Палацу мистецтв триватиме виставка робіт дітей із мистецьких відділень та художніх шкіл Львівщини. У двох залах розмістять приблизно дві сотні дитячих робіт.
“На виставку потраплять найкращі роботи учнів. Цього року будуть представлені живопис, графіка та скульптура. Осінній салон – це конкурс. Так і в нас є конкурс. На виставку потраплять близько 200 найкращих робіт. У журі конкурсу – відомі художники, серед яких Орест Скоп і Любомир Медвідь”, – каже координатор цього проекту Мілена Медвідь.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3255 / 4.08MB / SQL:{query_count}