Музика об’єднує

INSO-Lviv запрошує на концерт до церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові

Як часто ви ходите на концерти класичної музики? І чи відвідували ви хоч колись такі події в храмах Львова? Сьогодні, 18 жовтня, о 19.00 матимете нагоду відвідати такий захід. В церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбудеться концерт класичної музики за ініціативи та участі Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv та Львівської національної філармонії під керівництвом диригента Шандора Карої з Відня.
В програмі концерту – твори видатних композиторів XVIII–XIX століть. Гості вечора зможуть насолодитись гармонійною та життєстверджуючою музикою Вольфганга Амадея Моцарта, “Серенадою для струнного оркестру” Петра Чайковського, написаною в стилі Моцарта, а також твором музичного бунтівника Ігоря Стравінського, чий життєвий шлях пов’язаний з Україною.
Окрім суто естетичної складової захід матиме соціальне значення та мету: він відбудеться в рамках святкування 100-ї річниці Листопадового Чину та утворення ЗУНР. Шануючи історію та героїв, які виборювали незалежність України в минулому, ми пам’ятаємо про сучасних Героїв – наших захисників, які сьогодні, ціною власного життя, боронять наше право на життя в незалежній, квітучій та сильній Україні! Колектив Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv, який з перших днів війни підтримує та допомагає українським військовим, зокрема 80-й окремій аеромобільній бригаді, в рамках концерту зініціював проведення збору коштів на лікування пораненого в зоні бойових дій військового, який потребує невідкладної операції, що врятує йому життя – життя однієї людини, яка врятували сотні, тисячі…
Вхід на концерт безкоштовний. Тож не втратьте нагоду насолодитися хорошою музикою і долучитись до високого мистецтва.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2626 / 4.35MB / SQL:{query_count}