Etno Fashion Show: як львів’яни підкорюють світ

Дизайнери нашого міста показали свої вишиванки в Канаді, а одну навіть подарували прем’єр-міністру цієї країни!

В Канаді відбулася неординарна подія, яка вкотре дала підстави говорити, що Львів сьогодні може стати центром пропаганди та впровадження нового тренду на етновбрання в цілому світі. Принаймні такі мрії і ідеї виношують ті, хто нещодавно презентував Львівщину на Bloor West Village Ukrainian Festival.  Про престижність цього заходу свідчить ранг і статус почесних гостей. Фестиваль відвідали прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, лідер канадської опозиції і голова консервативної партії Канади Ендрю Шир, мер міста Торонто, в передмісті якого власне й відбувався фестиваль, Джон Торі.
В рамках фестивалю відбулась акція-показ Etno Fashion Show, організаторами якої стали саме львів’яни. Під час цього показу мод відбувалась презентація вбрання в етно стилі від наших модельєрів. Таким чином вишиванка робить черговий крок не лишень для завойовування нової аудиторії, а й для переродження у новий зрозумілий для сьогодення формат. Про це свідчила велика зацікавленість місцевих мешканців до цієї події.
Сама ідея провести подібний показ зародилася в нашому місті, а підхопив її дизайнер, куратор та засновник Lviv Fashion Week  Петро Нестеренко-Ланько. Самотужки зреалізувати такий проект було складно, тому до його організації долучились його однодумці – львівський продюсер Юрій Мисик та громадський діяч, координатор сектору промоції туристичної ініціативи karpatytur.info, директор БФ “Опіка майбутнього” Андрій Баховський. Саме спільними зусиллями їм вдалося втілити задумане у життя.
“Під час Etno Fashion Show продемонстрували багато моделей унікального авторського вбрання від львів’ян, – розповідає Андрій Баховський. –  Завдяки чудовій роботі організаторської команди усе пройшло на найвищому рівні. Нам все вдалось! А все тому, що кожен відповідав за свій сектор робіт”. Варто зазначити, що показ відбувався під колоритний музичний супровід рок-гурту “Рок-Н”, який додав етнородзинки до загальної атмосфери.
Та все ж, попри промоцілі, організатори також ставили перед собою і соціальні завдання. Зокрема в рамках показу відбувався збір коштів для хворих з легеневою гіпертензією. Для цього залучили благодійний фонд “Сестри Даліли”, який опікується такими хворими і за домовленістю з авторами робіт процент з продажу етноодягу вирішили перерахувати саме на потреби цього фонду. За попередніми підрахунками показ мод переглянули приблизно 200 тисяч глядачів. Тож не дивно, що в планах організаторів провести такі ж покази у інших країнах світу. Адже творча команда переконана, що вишиванка і національний український стрій має потужний потенціал для завойовування душ та сердець людей по цілому світу, а Львів давно має право диктувати моду у цьому сегменті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7958 / 4.37MB / SQL:{query_count}