“15 років у твоїх меридіанах”

27 жовтня у Центрі Довженка відбудеться ювілейний концерт гурту “МЕРІ”

Гурт “МЕРІ” з нами уже 15 років! Енергетика гурту – це голос цілого покоління, яке плуталося в “твоїх меридіанах”, кричало “хочеш забути, хочеш любити – давай”. 27 жовтня у Центрі Довженка – ювілейний концерт гурту “15 років у твоїх меридіанах” від гурту “МЕРІ”.
“МЕРІ” сміливо можна назвати одним зі знакових поп-рокових гуртів України. Віктор Винник та гурт “МЕРІ” вирішили відсвяткувати 15 років творчості разом зі своїми фанами.                             
Група є авторським проектом її незмінного лідера та фронтмена – Віктора Винника. Її історія починалась ще у далеких 90-их, але датою народження “МЕРІ” прийнято вважати 19 вересня 2003 року.
Музику гурту можна охарактеризувати як поп-рок. Свого часу Віктор Винник використовував такий термін як opty-rock (оптимальний рок). Записи “МЕРІ” доволі форматні, тому легко потрапляють до ефірів FM-станцій, але усі, хто відвідав живі виступи музикантів, скажуть, що це – справжній рок.
За час свого існування Віктор Винник і “МЕРІ” видали чотири студійні платівки: “Меридіани” (2007), “Війни в прямому ефірі” (2010), “Кулями Любов…” (2014), “Я z України” (2016). Також відзнято більше 15-ти кліпів, прем’єра останнього відео на пісню “Просто Прощай” відбулась цієї весни на каналі М2.
Команда має чітку громадянську позицію. Тексти до пісень виключно україномовні. В арсеналі групи багато матеріалу на соціальну та патріотичну тематику. Без таких пісень, як “Незнайомий мій брат”, “Сестра”, “Падала Зоря”, “Про Них”, “Я z України” не обходиться жоден виступ музикантів.
Окрім України, “МЕРІ” відвідали з концертами США, Велику Британію, Італію, Польщу, Латвію. Нині група активно працює над новою платівкою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7037 / 4.06MB / SQL:{query_count}