Про що мовчать чоловіки?

Львів’ян запрошують на стендап-комедію, яка здобула всесвітню славу

У п’ятницю, 12 жовтня, в Першому театрі (вул. Гнатюка, 11) львів’янам покажуть стендап-комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever”. Популярний український актор, заслужений артист України Олексій Гнатковський зіграє у виставі головного і єдиного персонажа, який замислюється над стосунками чоловіка та жінки і нарешті розповість глядачам, про що мовчать чоловіки!
“Це сенсація року!” – голосно заявила чиказька преса після постановки бродвейської вистави “Про що мовчать чоловіки”. Згодом спектакль отримав найавторитетнішу світову театральну премію Лоуренса Олів’є Olivier Awards (театральний аналог “Оскара”).
Автором п’єси є американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як стендап-комік. На Бродвеї його ім’я стало легендою, адже “Про що мовчать чоловіки” (в оригіналі – Defending the Caveman) ввійшла у театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора. П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї понад 700 разів, а загалом вона підкорила понад 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!
В Україні зірками вистави “Про що мовчать чоловіки” стали актори Борис Барський, Дмитро Суржиков і Олексій Смолка. Однак постановка довго йшла російською, і лише завдяки актору Олексієві Гнатковському здійснили її україномовну версію, яку львів’яни мали нагоду оцінити 8 березня цього року.
“Про що мовчать чоловіки” – це суміш ідеальної комедії у вигляді веселого монологу. Це добра порція чоловічої філософії про те, як зрозуміти і вжитися зі своєю другою половинкою. Хоча відповідь на це запитання кожен глядач знаходить сам… 
Ось кілька вражень захопленої публіки, яка переглянула “Дикуна”: 
*Дякую, дуже дякую! Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка!”
“У мене виникло враження, що автор на нашій кухні сидів і все, що між нами з чоловіком відбувалося, записував!”
 “Дуже зміцнює сімейні стосунки, навіть у 56 років!”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0887 / 4.35MB / SQL:{query_count}