Левандівка: Місце правди

Із 19 по 24 серпня в нашому місті триватиме ІІІ Міжнародний фестиваль Параджанова

Із 19 по 24 серпня на фестивалі відбуватимуться перегляди кінофільмів, театральні вистави, візуальні проекти, музичні виступи, літературні зустрічі, дискусії, майстер-класи для дорослих і дітей та святковий концерт.
Традиційною локацією фестивалю є відокремлений індустріальний і водночас історичний район Львова – Левандівка, де розташована вулиця Параджанова. Упродовж шести фестивальних днів у культурно-мистецькому центрі “Супутник” триватиме виставка, присвячена Параджанову.
Як і завжди на фестивалі буде багато зустрічей, лекцій та дискусій із кінознавцями та істориками мистецтв. Організатори також запросили  кінорежисера Романа Балаяна, сценариста та кінокритика Сергія Тримбача, мистецтвознавицю Діану Клочко, академіка Сидора Кіраля.
Кінопрограма під відкритим небом у Левандівському парку, окрім фільмів самого Сергія Параджанова та творів про нього, включатиме шедеври українського кіно. Також на фестивалі відбудеться презентація фільму “Серце матері” В’ячеслава Бігуна.
Літературні читання, майстер-класи, дискусії, вільний мікрофон, перфоманс за участі Влодка Кауфмана та інші події чекатимуть гостей фестивалю у спеціальній програмі “Буква правди” від офісу “Львів – місто літератури ЮНЕСКО”.
Також гостей фестивалю чекають театральні імпрези: покази театру тіней, “живі” колажі, майстер-класи та “Вечір театру”. Упродовж фестивалю на Левандівці будуть виступати музичні колективи, які грають у різних стилях. На завершення події планується великий концерт до Дня Незалежності України.
Новим напрямком сучасної культури, представленим на третьому Фестивалі Параджанова на Левандівці, стане електронна музика. Poison Clan презентуватиме на Фестивалі майстер-класи, dj-сети та долучиться до святкового концерту. У небо над фестивалем знову підніматиметься повітряна куля від Галицького товариства повітроплавців, адже територія Левандівського парку на початку ХХ століття слугувала першим галицьким летовищем.
Окрім того, на фестивалі буде вдосталь майстер-класів для дорослих та дітей.  Тут можна буде навчитись колажу, аргентинському танго, стоп-моушену, співу, майструвати з дерева та інше. Вхід на всі заходи – безкоштовний!
Головними організаторами Фестивалю Параджанова на Левандівці є ГО “Нові Орбіти”, управління культури Львівської міської ради, Музей сновидінь, культурно-мистецький центр “Супутник Левандівський”, офіс “Місто літератури ЮНЕСКО”, ГО “Непротоптана стежина”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7527 / 4.36MB / SQL:{query_count}