Виставка у музеї, яку варто відвідати

.

У Львівському історичному музеї відкрили виставку “Археологічні знахідки Палацу Великих Князів Литовських. Повсякденність Вільнюського двору” у відкритті якої взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. З його слів, Львівський історичний музей стає епіцентром проведення цікавих проектів. “Доказом цього є і сьогоднішня виставка, в якій багато символізму. Палац Великих Князів Литовських – це місце, де мала б бути вирішена доля України. Вона вирішилася, але пішла іншим шляхом… І сьогодні, і багато років тому українці, литовці, білоруси, поляки, які мали досвід проживання в одній державі, продовжують будувати спільний культурний простір”, - зазначив перший заступник голови Львівської облради.
Андрій Білоус також подякував Національному Музею – Палацу Великих Князів Литовських (Вільнюс, Литовська Республіка) та Львівському історичному музею за організацію цікавої виставки.
Додамо, що на відвідувачів музею чекають автентичні археологічні знахідки ХІV-ХVІІ ст., інформаційні стенди та макети, які познайомлять їх із історією Вільнюського замку і Палацу Великих Князів Литовських.
Цікаво, що близько 200 виставкових експонатів відображають п’ять основних тем: кахлі (система опалення та прикрашання інтер’єру резиденції), озброєння (зброя та обладунки), їжа та посуд, гігієна та санітарія. У Львівському історичному музеї (м. Львів,пл. Ринок, 6) виставка працюватиме до 15 жовтня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8242 / 4.35MB / SQL:{query_count}