Китайські музиканти навчаються у Львові

Кращі викладачі Львівської національної музакадемії провели майстер-класи для талановитої молоді з провінції Шандунг

фото: Роман Тупись
Із 25 по 27 липня у Львові в рамках українсько-китайського культурного обміну тривав міжнародний музичний проект, ініційований громадською організацією “Міжнародна асоціація мистців”. З цієї нагоди до Львова завітала талановита китайська молодь з провінції Шандунг, для якої організували серію майстер-класів від кращих викладачів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.
Зі слів керівника проекту, проректора Львівської музичної академії, професора Остапа Майчика, це вже не перша спільна ініціатива цієї громадської організації та музичної академії, спрямована на поглиблення музичної співпраці між двома країнами.
Почесний голова громадської організації Чень Наньпу зазначив, що понад 50 китайських громадян станом на сьогоднішній день є студентами Львівської музичної академії і їх кількість щороку зростає. Тому висловив сподівання, що такі творчі заходи матимуть регулярний характер. Крім того, китайська делегація подарувала сучасний ноутбук дитячому сиротинцю “Родинний дім Покрова”. Захід завершився 27 липня у Львівській філармонії великим концертом за участі юних представників Китайської Народної Республіки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7385 / 4.35MB / SQL:{query_count}