50 відсотків на 50 книг!

Одне з найуспішніших видавництв України пропонує літні суперзнижки

Літо у розпалі. А це чудова нагода насолодитися читанням яскравої книги у парку, на березі моря, в лісовому затінку чи на маківці гори. І щоби ця пора була ще кращою, Видавництво Старого Лева підготувало для вас сюрприз! До 20 липня завітайте у його книгарні чи онлайн-магазин і отримайте знижку 50% на подані нижче видання!
Участь в акції беруть півсотні книжок, серед яких цікаві твори для дорослих, дітей та родинних читань. А саме: “Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма” Наталки Сняданко, “MOX NOX” Тані Малярчук, “Нестримна сила води” Маркіяна Прохаська, “Сходження на Кайзервальд” Теодозії Зарівни, “Нестяма” Богдана Жолдака, “Винова гора” Надії Мориквас, “Дім для Дома” Вікторії Амеліної, “Політ золотої мушки” Богдана Волошина, “Любовне життя” Оксани Луцишиної, “Дім у Бейтінґ Голов” Василя Махна, “Дона Флор та двоє її чоловіків” Жоржі Амаду, “Охоронець серця” Франсуази Саган, “Моє сторіччя” Ґюнтера Ґрасса, “Вузька стежка на далеку північ” Ричарда Фленегана, “Дар Гумбольдта” Сола Беллоу, “Хлопчик у смугастій піжамі” Джона Бойна,  “Правда про справу Гаррі Квеберта” Жоеля Діккера, “Нічний адміністратор” Джона ле Каре, “Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей” Салмана Рушді, “Джеремі Кларксон та світ довкола” Джеремі Клаксона, “12 важелів успіху” Кові Стівена, “Дихай!” Анн-Софі Брасм, “15 табу для мамусь і татусів, або Батьківські помилки з любові до дітей” Лариси Шрагіної, “Грудне вигодовування: секрети і секретики” Ксенії Соловей, “Ґвара. Автентична львівська абетка”, ілюстрована Грицею Ерде, “Як розмовляти з дітьми про мистецтво” Франсуази Барб-Ґалль, “Засинай. Прокидайся” Галини Вдовиченко, “Що ховається у лісі?” Айни Бестард, “Кухня пані Вишеньки” Сильвії Плат, “Гупало Василь. П’ять з половиною пригод” Фоззі, “Зубр шукає гніздо” Оксани Були, “Абетка ремесел і професій” Надії Репети, “Марта з вулиці Святого Миколая” Дзвінки Матiяш, “Баранчик Рассел” Роба Скоттона, “Біла, Синя та інші” Тетяни Стус (Щербаченко), “Малятам і батькам” Дарії Цвєк, “Премагаючи долю. Козацьке щастя”, “Перемагаючи долю. Під чужим небом” і “Перемагаючи долю. Повій, вітре!” Олександра Зубченка, “101 далматинець” Доді Сміт, “Мюнхгаузен. Правда про неправду” Флікса Кісселя і Бернда Кісселя, “Магія джунглів” Джоанни Басфорд,  “Позаду льодовні” Енн Файн, “Середина світу” Андреаса Штайнгьофеля, “Чоловік, який вирощував комети” Анжели Нанетті, “Ясь та його машинки” Катерини Міхаліциної, “Ведмідь-піаніст” Девіза Літчфілда, “Де ви, кохані леви?” Наталії Трохим, “Тринадцятий місяць у році” Галини Кирпи, “Леля з будиночка на дереві” Юлії Лящинської.
Тож не проґавте нагоди поповнити домашню бібліотеку і насолодитися чудовими книгами! Акція діятиме в онлайн-книгарні Старого Лева starylev.com.ua, у львівських книгарнях ВСЛ (вул. Краківська, 3 і вул. Старознесенська, 24 – 26), книгарнях-кав’ярнях цього видавництва у Києві (вул. Прорізна, 10 і вул. Нижній Вал, 3 – 7), у Дніпрі (вул. Глінки, 20) та Одесі (вул. Катерининська, 2).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6290 / 4.07MB / SQL:{query_count}