50-річчя Кузьми: святкуймо разом!

15 вересня на “Арені Львів” зберуться друзі-музиканти Андрія Кузьменка і заспівають його пісні

фото: Олена Божко
Цього року Кузьмі – Андрієві Кузьменку виповнилося б 50. Він би потужно святкував цю круглу дату разом зі “Скрябіним” і всіма тими, що знають та люблять його пісні. Але Кузьми з нами нема… Однак є його пісні! І вони повинні звучати на повну! Отож, друзі-музиканти вирішили зробити Андрієві подарунок – великий стадіонний концерт “Кузьма-50”! 
Уже 15 вересня понад два десятки найпопулярніших українських співаків зберуться на “Арені Львів”, щоб разом із десятками тисяч українців заспівати пісні Кузьми – як хітові, так і маловідомі композиції! І це буде найкраще святкування Андрієвого Дня народження – від друзів для друзів. Гігантська сцена, найкращі звук та світло, оригінальна відеографіка – ті пісні, які залишив нам Кузьма, заслуговують на найкраще.    
Андрій Кузьменко – український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор. Лідер гурту “Скрябін”. Народився 17 серпня 1968 року в Самборі Львівської області. Займався спортом, був кандидатом у майстри спорту з біатлону. Опісля родина переїхала в місто Новояворівськ, де Андрій починав свій творчий шлях.
13 вересня 1997 року в нього і його дружини Світлани народилася донька, яку назвали Марія-Барбара на честь польської акторки Барбари Брильської – кумира дитинства Андрія Кузьменка (з його слів, його дружина також дуже подіб­на на Барбару Брильську). У 2000-ому Андрій став ведучим власного хіт-параду “Гаряча сімка”, який проіснував до 2002 року.
Приблизно з 2000-го Кузьменко працював як ведучий програм “Шанс” і “Шиканемо” разом зі співачкою Наталею Могилевською. З того часу всі важелі керування проектом узяв на себе і почав творити зовсім іншу музику. Очевидними стали й зміни у поглядах та ідеях Андрія, про що свідчили його інтерв’ю.
У 2004 році під час Помаранчевої революції Кузьма агітував за Віктора Януковича, через що на його адресу посипалися звинувачення. В 2006-ому проявив себе як талановитий письменник після видання власної книги-автобіографії “Я, Побєда і Берлін”. Вона мала шалену популярність, кілька разів перевидавалася.
У 2009-ому Андрій створив гурт “Пающіє труси” і допоміг здобути популярність гурту “Дзідзьо”. Того ж року був членом журі літературної премії “Книга року Бі-Бі-Сі”.
Наприкінці січня 2014-го записав пісню, присвячену подіям Євромайдану, зауваживши, що підтримує людей, які там стояли, а не опозицію. У жовтні того ж року запустив власне інтернет-радіо під назвою “S.R.A.K.A.”, в якому, з його слів, грала музика, яку він слухав у автомобілі. 
2 лютого 2015 року близько 8.20 Андрій Кузьменко загинув у автокатастрофі поблизу села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.
Особлива пропозиція для всіх прихильників Андрія Кузьменка і гурту “Скрябін” від організаторів концерту “Кузьма-50” – ранній продаж квитків. Уже зараз квиток на будь-яке місце на “Арені Львів” (і у фан-зоні, і на секторах) можна купити за 350 гривень онлайн за посиланням: gastroli.ua/tickets/kuzmi-50/buy
Тож поспішайте на День народження Кузьми: 15 вересня місце щасливих людей – на стадіоні “Арена Львів”! Будуть всі свої!    

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7210 / 4.38MB / SQL:{query_count}