“Це просто неймовірна історія!”

Над історичним фільмом “Захар Беркут” разом із українськими колегами працюватимуть фільммейкери з Голлівуду

фото: fiilm.ua
До знімальної команди історичного фільму “Захар Беркут”, над яким працює компанія Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно, приєдналися голлівудські колеги. Разом із режисером Ахтемом Сеї­таблаєвим як співрежисер над фільмом працюватиме Джон Вінн, відомий спів­працею з таким видатним режисером, як Гільєрмо дель Торо та компанією Marvel. Продюсерами фільму з американського боку стануть Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. 
“Співпраця з американськими партнерами – це найперше наш шанс розповісти всьому світові цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати далеко за межами країни красу Українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику, “інфікувати” не тільки українського, але й західного глядача нашою країною,  – коментує режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв. – У сценарії кінострічки ми зберегли всі основні меседжі, закладені класиком у своєму творі: ідеї громадянського суспільства, єднання, самовідданості та чесності”.

Як зазначають у компанії Kinorob, за всю творчу та змістову частину “Захара Беркута” відповідатиме українська команда на чолі з режисером Ахтемом Сеї­таблаєвим. Голлівудські партнери фільму забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом та допомагатимуть із просуванням проекту на північноамериканському ринку.
“Я був дуже вражений, коли вперше прочитав сценарій фільму. Чому я про це ніколи не чув? Адже це просто неймовірна історія! Я вірю, що у цього проекту великий міжнародний потенціал, оскільки історія маленької української громади, яка бореться проти наймогутнішої армії світу за свою свободу та незалежність, зрозуміла кожному з нас і неодмінно знайде відгук в серцях глядачів у всьому світі”, – сказав американський продюсер фільму Джефф Райс.
Зйомки історичного фільму “Захар Беркут” розпочали цього місяця в Карпатах. Завершити знімальний процес творці фільму планують наприкінці серпня, а прем’єра кінострічки відбудеться вже у 2019 році. Події в ній розгортаються в 1241-ому. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак уночі кілька місцевих мисливців потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоби помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Але невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити серйозного ворога.

У зйомках фільму “Захар Беркут” за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. Зокрема, на широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка (“Кіборги”), Олега Волощенка (“Сторожова застава”), Роберта Патріка (“Термінатор 2: Судний день”, “Міцний горішок 2”, “Останній кіногерой”, “Ангели Чарлі 2”), Цегміда Церенболда (“Військо Мин Бала”), Томмі Фленагана (“Хоробре серце”, “Гладіатор”, “Місто гріхів”), Поппі Дрейтон (“Абатство Даунтон”, “Русалонька”), Аяна Утепбергена (“Військо Мин Бала”, “Діамантовий меч”), Алекса МакНіколла (“5-та хвиля”, “Аксель”), Віктора Жданова (“Кіборги”), Єржана Нуримбета (“Сторожова застава”, “Сардар”, “Меч перемоги”, “Наречена”), Елісон Дуді (“Індіана Джонс і останній хрестовий похід”, “Право на вбивство”), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова (“Кочівник”, “Ліквідатор”, “Орда”), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва (“МакМафія”), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва (“Ліквідатор”, “Тараз”), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш і Євген Лебедин.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7503 / 4.39MB / SQL:{query_count}