До Львова їде “Мандрівна виставка науки”

Презентація всеукраїнського проекту відбудеться 27-28 червня у експо-центрі “Шувар”

У жовтні 2016-го на Харківщині стартував проект “Мандрівна виставка цікавої науки”, який ініціювали двоє харківських просвітників та ентузіастів науки: Сергій Биченко і Вікторія Круглова. Мета проекту –продемонструвати різноманітні наукові досліди, експерименти, винаходи і наукові явища кожній дитині, яка прагне та шукає знань. Інтерактивна форма роботи такої виставки надасть можливість залучати до захопливого дійства й унікального спілкування усіх бажаючих.
Мандрівна виставка впродовж 2016-2017 років відвідала 26 із 27-ми районів Харківської області, а також побувала в м. Святогірську Донецької області, у м. Сватовому Луганської області та м. Тернопіль.  
Проект швидко розвивається та демонструє великий запит, зацікавлення і потребу в таких форматах представлення і промоції науки. Окрім Харківської області Мандрівна виставка побувала в багатьох містах і містечках України. Енергодар і Кам’янка-Дніпровська Запорізької області, Кривий Ріг Дніпропетровської, Горішні Плавні Полтавської, Рубіжне і Сватове Луганської, Чигирин Черкаської областей, Святогірський інтернат “Смарагдове місто”, що на Донеччині, а також Житомир і Полтава… Географія проекту постійно розширюється. Виставку уже відвідали понад 130 тис. школярів і вчителів. 
Проект швидко розвивається та демонструє великий запит, зацікавлення і потребу в таких форматах представлення і промоції науки. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9319 / 4.36MB / SQL:{query_count}