А ви вже готові до LvivMozArt?

Рівно за місяць розпочнеться найяскравіша музична подія цього літа

У п’ятницю, 13 липня, о 19.00 в палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться урочисте відкриття найяскравішої музичної події цього літа – Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.
Концерт-відкриття фестивалю – це своєрідний портрет Львова та його відомих гостей, що творили музичну історію. Солісти вечора Софія Соловій та Ноел Боулі відтворять славетні сторінки музичного минулого, а саме гастрольні виступи у Львові знаменитих оперних співаків – неповторної Соломії Крушельницької та неперевершеного майстра бельканто Маттіа Баттістіні. Підсумують музичний образ міста твори сучасного львівського композитора Богдана Сегіна.
Спеціально до фестивалю позаду комплексу палацу Потоцьких організатори зведуть новий концертний майданчик – MozartArena, де, окрім концерту-відкриття, відбуватимуться симфонічні та камерні концерти і програми для дітей.
Цього року фестиваль буде довшим, аніж у 2017-ому, і триватиме десять днів на вже відомих локаціях Львова. А от сенсаційна подія фестивалю –прем’єра постановки опери “Алкід” українського композитора Дмитра Бортнянського відбудеться в Свірзькому замку.
“Запрошуємо вас відвідати найбільший за кількістю музичних подій фестиваль, – закликають організатори дійства. – Запевняємо, що отримаєте задоволення від прослуховування класичної музики, яке підсилиться неймовірною атмосферою старовинного міста”.
Ознайомитись із детальною програмою фестивалю можна на сайті проекту mozart.lviv.ua. Там же можна придбати квитки на події. До слова, з моменту старту продажу реалізували вже понад 2000 квитків на заходи фестивалю LvivMozArt.

Фестиваль LvivMozArt уперше відбувся в серпні 2017 року. Ідею його проведення підтримали як великі українські та іноземні компанії, так і багато відомих жителів Львова. На фестивалі LvivMozArt “новітні прем’єри” забутих творів Моцарта-сина звучали поруч із творами батька, сучасних українських та європейських композиторів, а доповнювали їх дитяча програма, виставка та різноманітні, далекі від формату фестивалю класичної музики перформанси.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8591 / 4.36MB / SQL:{query_count}