Кожна дитина – художник

Бібліотека на Ринку запрошує львів’ян і гостей міста на творчий майстер-клас і презентацію порадника

Менш ніж за тиждень, 21 червня, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва, більш відомій як Бібліотека на Ринку, відбудеться одразу дві цікаві події. З 14.30 тут розпочнеться майстер-клас для дітей “Простий олівець як знаряддя творчості”, а о 16.00 – презентація порадника “Кожна дитина – художник” за участі Катерини Немири.
Катерина Немира – відома художниця, скульпторка і письменниця. Працює в галузі декоративно-ужиткового мистецтва (кераміка). Поціновувачам мистецтва добре відомі такі твори мисткині, як “Жінка”, “Ваза” і “Коляда”. У 1981 році її скульптура “Сонячний день” потрапила на симпозіум до Італії, а через двадцять п’ять років у Нью-Йорку здобула спеціальне визнання. З 1986-го Катерина Немира стала до лав Національної спілки художників України.
“Запрошуємо юних художників відвідати майстер-клас “Простий олівець як знаряддя творчості”. Просимо приходити зі своїм папером та олівцем. Особливе запрошення тим, кому від 12 до 15 років, – кажуть організатори подій. – А о 16.00 чекаємо всіх дорослих, які працюють із дітьми, на презентацію порадника “Кожна дитина – художник”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9087 / 4.35MB / SQL:{query_count}