А що ви знаєте про турецьку поезію?

Із 1 липня по 4 серпня у Львові, Вроцлаві, Брно, Кошице та Остраві триватиме Місяць авторських читань

Уже традиційно липень у Львові присвячений літературі. Найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи Місяць авторських читань (МАЧ) вже учетверте в Україні (і в дев’ятнадцятий раз у Європі!) збирає впродовж цілого місяця найцікавіших авторів та читачів польської, чеської, словацької, української та турецької літератур. Почесна країна-гостя МАЧ-2018 – Туреччина, тож щодня у Львові зустрічайте турецьких письменників та письменниць, які разом зі своїми колегами з Польщі, Чехії, Словаччини та України мандруватимуть усіма містами фестивалю і завершуватимуть своє турне саме у Львові, в “Дзизі”, що на вулиці Вірменській, 35.
Місяць авторських читань започаткований 1999 року у Брно видавництвом Vеtrnе mlуny. Тепер проект охоплює п’ять міст Центральної Європи. Щовечора впродовж липня у Львові, Вроцлаві, Брно, Кошице та Остраві відбуваються два літературні вечори: один – для письменника з країни-господині фестивалю і один – з країни-гості. МАЧ у Львові вперше відбувся у 2015 році, і відтоді місто вже відвідали іспанська та грузинська делегації. Цього року приймаємо Туреччину. І це унікальна нагода дізнатися більше про таку, здавалося б, відому, а проте часом занадто стереотипну в наших уявленнях культуру. Публічні інтелектуали та громадські активісти, письменники завжди перебувають на вістрі суспільної чутливості і можуть розповісти про свою країну те, що не покажуть новини і не напишуть політичні чи економічні тижневики. Якщо хочете пізнати справжню Туреччину – МАЧ-2018 запрошує!
Спеціально для вас – 31 вечір для розширення власних горизонтів і знайомства з новими культурами, не виїжджаючи з міста. Тож не змарнуйте такої нагоди! А якщо ви не у Львові, можете подивитися відеотрансляцію цих зустрічей за посиланням.
Серед українських учасників МАЧ-2018: Мар’яна Савка, Артем Чех, Кость Москалець, Богдана Матіяш, Оксана Була, Галина Ткачук, Світлана Поваляєва, Остап Українець, Юрій Завадський, Маркіян Камиш, Дмитро Лазуткін, Вікторія Амеліна, Остап Дроздов.
Центральноєвропейську лінію фестивалю представлять: Arnost Goldflam, Orlova and Cichon, Lucie Faulerovа, Petra Dvorakova, Vit Kremlicka, Vratislav Manak та Martin C. Putna (усі з Чехії), Jerzy Kronhold, Katarzyna Boni, Pawel Soltys і Weronika Gogola (усі з Польщі), Dusan Vicen й Daniel Majling (зі Словаччини) та інші.
Турецькими гостями МАЧ-2018 стануть: Nedim Gursel, Murathan Mungan, Behcet Celik, Ayfer Tunз, Pelin Ozer, Gonca Ozmen, Sebnem Isiguzel, Sema Kaygusuz, Murat Uyurkulak, Hatice Meryem, Lale Muldur, Oya Baydar, Saygin Ersin, Ozgur Mumcu, Iskender Pala, Haydar Karatas, Asli Perker, Tarik Tufan, Ciler Ilhan, Necla Kelek, Yade Kara, Haydar Ergulen, Tuna Kiremitci, Gaye Boralioglu, Murat Ozyasar, Aysegul Celik, Faruk Duman, Efe Duyan, Gokcenur Cenge.
Організаторами Місяця авторських читань у Львові є “Мистецька рада “Діалог” та видавництво Vetrny Mlyny.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8756 / 4.36MB / SQL:{query_count}