“Лесик Band” подарує “Найліпше”

Гурт дасть у нашому місті єдиний концерт, до програми якого ввійшли кращі хіти для тих, що знають і пам’ятають

Уже 10 червня в Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка на Сихові в супроводі Lviv Jazz Orchestra виступить легендарний український рок-гурт “Лесик Band” із концертною програмою “Найліпше”! Цей вечір подарує вам унікальний шанс пригадати старе і добре, почасти іронічне, почасти несміливе, але справжнє – все те, чим жив український рок на зорі незалежності!
“Лесик Band” створений музикантом та композитором-піснярем Олександром Дацюком в 1990 році. У 1992-ому до гурту приєдналися знані професійні музиканти Олександр Хвостов (клавішні) та Ігор Лесько (ударні). 
Пісні “Кошмарний сон”, “Рекет”, “Весна застою”, “Бразілія” та інші хіти  легко здобули прихильність публіки. В чому секрет? У вмінні “зловити хвилю”: гурт одним із перших зняв табу з тем, на які раніше не хотіли говорити, заговорив про буденне із сатирою та щирістю. Він запалив слухачів галицьким колоритом, сипнув до текстів різномовного суржику, який згодом запозичили “Брати Гадюкіни”.
За понад чверть століття існування “Лесик Band” створив 10 студійних альбомів (включно з трилогією вибраного у 2002 році), співпрацював із такими легендами, як “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Плач Єремії”, “Кому вниз” та багатьма іншими творцями нової української музики. Пісні гурту раніше вивчали напам’ять і наспівували так часто, що почали називати їх народними. Це мелодійний рок, мотиви реґі, блюзу і зовсім трохи ностальгії. 
Зараз гурт концертує рідко, тож виступ у Культурно-освітньому центрі ім. О. Довжeнка справді можна назвати поверненням легенди. Концертна програма “Найліпше” стане особливим подарунком для всіх поціновувачів творчості гурту “Лесик Band”! А в супроводі оркестру – це ще й можливість відкрити для себе справжній галицький рок із притаманними лише йому батярськими нотами. Буде тепло за будь-якої погоди, бо лунатимуть кращі хіти для тих, що знають і пам’ятають!
Квитки на концерт можна придбати за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7336 / 4.08MB / SQL:{query_count}