Вісім ключів від ”Буквордсу”

З 10 по 13 травня у Львові триватиме ХІ Дитячий форум

З 10 по 13 травня в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться ХІ Дитячий форум – один із найбільших фестивальних заходів в Україні, заснований для розвитку та радості дітей і їхніх батьків.
Цього року в рамках Дитячого форуму за чотири дні запланували провести 1000 заходів. Серед них – читання, конкурси, квести, роботи, віртуальна реальність, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків, а також найсвіжіші літературні новинки для дітей від українських видавців (на книжковому ярмарку).
У 2018 році діти-відвідувачі потраплять до чарівного королівства ”Буквордс”, подорожуватимуть тематичними землями королівства та збиратимуть ключі від нього. Здобути ключ можна, якщо взяти активну участь у тематичному просторі. А от для дітей від трьох до п’яти років діятиме окремий простір. Для гостей цієї вікової категорії підготують руханки, театральні сценки, майстер-класи, заняття з малювання, музики, літературні читання тощо.
Квитки на подію вже у продажі на сайті bookforum.ua. Всі заходи на території Дитячого форуму безкоштовні. Зверніть увагу, що для дітей із багатодітних родин, малозабезпечених сімей, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і Героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт і напівсиріт, пенсіонерів за віком вхід на Дитячий форум безкоштовний!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7754 / 4.34MB / SQL:{query_count}