Сміття теж надихає

Арт-галерея ”Зелена канапа” і Ольга Пильник запрошують на виставку кераміки ”Скам’янілості 4018”

Днями у арт-галереї “Зелена канапа” відбулося відкриття виставки робіт Ольги Пильник під назвою “Скам’янілості 4018”. До експозиції ввійшли десять керамічних скульптурних об’єктів від 30 до 70 см завдовжки та шість настінних панно із кераміки, покритих ангобами і кольоровими емалями. Їх львів’яни та гості міста мають змогу оглянути в галереї до 6 травня.
Ось як пояснює концепцію виставки сама мисткиня: “Якось під час прогулянки в прилеглому до великого міста селі я почала роздивлятися ще не порослі травою узбіччя. Вони були вщерть засмічені спресованими пластиковими пляшками, котрі виглядали так, наче лежали там століттями. Тоді я подумала: “Цікаво, що про нас будуть уявляти наступні цивілізації? І що ми залишимо для їх майбутніх археологічних розкопок?”. Передбачити, напевно, дуже складно, і не моє це завдання. Нехай над цим думають футурологи. А я лише маю велику надію, що наступні цивілізації будуть ще більшою мірою “сапієнс”.
Саме так з’явилася ідея цілого проекту “Скам’янілості 4018”. Такими пляшками всипана ціла планета. Вони повсюди: у містах і в селах, на суші і у водоймах, в лісах і на полях, у горах та на рівнинах – на всіх континентах.
“В своїй уяві я вже бачила, як археологи наступних цивілізацій знаходять цілі груди спресованих пляшок, які вже скам’яніли чи залишили відбитки у камені, – пояснює Ольга Пильник. – У своїх роботах мені захотілося показати це і наголосити на неймовірно разючому контрасті: природної краси землі та сумної антиестетики рукотворного сміття нашого часу”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9106 / 4.36MB / SQL:{query_count}