Палац мистецтв запрошує

Цього тижня львів’янам і гостям міста представили одразу дві виставки

Днями у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття одразу двох виставок: перший проект – вернісаж “Текстильні інспірації” є експериментальною ініціативою, мета якої – відродження та популяризація мистецтва художнього текстилю, демонстрація діапазону творчих пошуків професійних митців України, а також створення можливості творчої співпраці та обміну досвідом.
Важливим завданням проекту є приваблення до експериментування з текстильними матеріалами авторів-текстильників різних поколінь, зокрема молоді, а також художників інших видів мистецтва, які ніколи не працювали в текстилі, проте мають творчий потенціал і бажання спробувати створити свій авторський шедевр.
Робота з тканиною у поєднанні з досвідом живописців, графіків, керамістів, дизайнерів дала потужний творчий сплеск мистецьких асоціацій.
У експозиції представлені оригінальні твори, створені з використанням широкого арсеналу текстильних технік і матеріалів. Зокрема, представлені ткацтво, холодний та гарячий батік, вільний розпис, вузликова техніка “шіборі”, аплікація, колаж, друк на тканині, а також комбіновані та авторські техніки.
Експоновані на виставці роботи відображають як традиційні образи, так і авангардні сучасні мистецькі тенденції. Декоративні композиції позначені неабиякою творчою фантазією авторів, котрі, трансформуючи образи, відчуття, ідеї, створюють концептуальні ексклюзивні мистецькі твори.
Другою подією стало відкриття щорічного весняно-мистецького вернісажу “Весняний салон”, ідейниками якого є Львівська організація Національної спілки художників України та Львівський палац мистецтв. Учасники експозиції – десятки художників різного віку з різних куточків України, які працюють у різних напрямках та жанрах. Тож кожен знайде тут, чим помилуватися.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9584 / 4.35MB / SQL:{query_count}