“Мені тебе не вистачає”

У рамках проекту #ПісніВійни воїн АТО Роман Семисал заспівав із сестрами Тельнюк

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни презентує відео до свого дванадцятого синглу. Це дует воїна АТО, добровольця, поета, актора театру і кіно (виконавець однієї з ролей у фільмі “Кіборги”) Романа Семисала та cестер Тельнюк. Автором слів ліричної та зворушливої пісні “Мені тебе не вистачає” є сам боєць, а музику створила Леся Тельнюк. Ця композиція ввійшла до альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, реліз якого відбувся 14 жовтня 2017-го.
На фронт російсько-української війни на сході України Роман Семисал пішов добровольцем у 2014 році. Служив у 24-ій окремій механізованій бригаді. Саме на фронті він написав вірш “Мені тебе не вистачає”, який згодом став одним із синглів проекту #ПісніВійни. “Про війну потрібно говорити правду або нічого, – каже воїн. – Вірш “Мені тебе не вистачає” я написав під час першого артилерійського обстрілу. Тоді будь-яке патріотичне роздуте почуття, будь-яке геройство, будь-які “шапкозакидацькі” настрої миттєво з нас вилетіли… Реалії на війні дуже страшні”.
Натомість учасниці проекту “ТЕЛЬНЮК: Сестри” Галя і Леся розповіли наступне: “Зараз розвивається окремий музичний жанр – сучасна військова пісня. І він дуже потрібен саме зараз, коли триває війна, бо це також зброя, це також ліки і протидія. Це те, що розраджує. Проект #ПісніВійни є моментом фіксації нашої нової історичної пам’яті, пісенним укріпленням наших ідеалів, символів, національних кодів”.
Переглянути відео до пісні “Мені тебе не вистачає” можна тут

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – волонтерська ініціатива. Проект тривав у Львові півтора року: від ідеї до виходу альбому. Його автор та координатор – журналіст і промоменеджер артистів Галина Гузьо. 14 жовтня 2017-го побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Всі ці пісні у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1525 / 4.36MB / SQL:{query_count}