Вибухова грузинська музика

Mgzavrebi зіграють у нашому місті “Найкраще”

У середу, 7 березня, о 19.00 у Львові, в нічному клубі Malevich, відбудеться концерт грузинського гурту Mgzavrebi. Цього разу музиканти везуть у місто Лева презентацію свого альбому Krebuli, що з грузинської перекладається як “Збірник”. До нього ввійшли два десятки пісень із шести альбомів Mgzavrebi, написаних за одинадцять років існування гурту. Іншими словами, Krebuli – це The Best Of від Mgzavrebi, це добірка пісень, які публіка обожнює найбільше і наполег­ливо просить виконувати на всіх концертах групи. 
Творчість Mgzavrebi – це вибухова грузинська музика, яку за останні сім років встигли полюбити й українці. Від часу першого концерту грузинів в Україні у 2011-ому гурт щороку збирає аншлаги в різних містах нашої країни. Українці знайомі з творчістю музикантів, зокрема, завдяки їхньому спільному із командою “Танок на майдані Конго” кліпу на пісню Qari Qris, який можна переглянути за посиланням: youtube.com/watch?v=K_wTa32mkQI
Mgzavrebi створили в Тбілісі у 2006 році. Цей гурт вважають одним із музичних символів Грузії. Кожен, хто був очевидцем їхнього концертного шоу, знає, як легко ці гарячі хлопці стирають будь-які бар’єри між виконавцями та слухачами, як вміють донести любов та змусити співати, танцювати, читати вірші хором із фронтменом Гігі Дедаламазішвілі, а ще розуміти й відчувати кожне слово, не дивлячись на те, що сказане та проспіване воно грузинською.
Квитки на концерт Mgzavrebi у Malevich можна придбати онлайн на gastroli.ua/tickets/mgzavrebi/buy. Вартість – від 250 до 800 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1354 / 4.36MB / SQL:{query_count}