#ПісніВійни: зібрати і зберегти

Бібліотека на Ринку запрошує на зустріч-презентацію цього соціально-мистецького проекту

У вівторок, 6 лютого, о 17.30 в читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (пл. Ринок, 9) відбудеться зустріч-презентація соціально-мистецького проекту #ПісніВійни.
Під час зустрічі гості матимуть змогу послухати та поспілкуватись із засновницею проекту Галиною Гузьо, його учасниками – воїнами Зиновієм Медюхою та Олександром Рожком, а також бути присутніми на ексклюзивній презентації офіційного сайту проекту, який розробив Роман Библюк.
Глобальна мета проекту #ПісніВійни полягає у тому, щоб зібрати і зберегти для майбутніх поколінь українців сучасну україномовну фронтову пісню – як у культурно-музичному контексті, так і в контекстах новітньої історії України та становлення нової української армії. Утім є багато менш глобальних цілей, важливих саме зараз: піднести патріотичний дух наших захисників; донести до максимально великої аудиторії переживання наших воїнів через їхні пісні, які звучать тепер на радіо і по ТБ, а також мають потужний резонанс у соцмережах.
“Прагнемо досягти й соціальної мети проекту – дати бійцям, які пройшли війну, які зазирнули в очі смерті і зуміли вижити, змогу реалізуватися в новому амплуа, – розповідає про проект Галина Гузьо. – Це така собі арт-терапія: вони отримують можливість якісно записати свої пісні на одній із найкращих професійних студій звукозапису, вони співають у дуетах із відомими українськими артистами, їхні пісні звучать на радіо і по телебаченню, вони починають виступати на великих сценах…”
До проекту долучилися: вокальна формація “Піккардійська терція”, співак та композитор Павло Табаков, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, Фома (Сергій Фоменко) із групи “Мандри”, Арсен Мірзоян, співачки Ірина Доля, Оксана Муха, Аничка Чеберенчик і Анастасія Приходько, фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо, Віктор Винник із групи “Мері”, співак Тарас Гаврик, сестри Тельнюк, лідер гурту “Тінь сонця” Сергій Василюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8244 / 4.36MB / SQL:{query_count}