Як дніпровці бачать наші Карпати

Арт-галерея “Зелена канапа” запрошує львів’ян і гостей міста на виставку “Мальованевгорах”

У вівторок, 16 січня, в арт-галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки “Мальованевгорах”. Львів’яни і гості міста матимуть змогу оглянути її до 11 лютого.  
“Зелена канапа” рада представити увазі глядачів нові імена, що поза сумнівом варті уваги. Троє дніпровських художників: Ольга Локатир (тепер львів’янка, керівник зразкового гуртка кераміки “Горицвіт”), Марія Грім (завідувач Центром художньо-технічного розвитку у Дніпровському міському Палаці дітей та юнацтва, керівник дитячої мистецької студії, викладач художньої школи) та Олександр Василенко (викладач Дніпровської художньої школи) – окрім спільного заняття, педагогічної праці, мають ще одне спільне захоплення – малювання пейзажів з натури.
Невичерпним джерелом натхнення для них стали Карпатські гори. О, скільки львів’ян малювали їх… Художникам з Дніпра вдалося побачити Карпати по-своєму. У їхніх живописах, які вони швидко малюють на численних пленерах – гори експресії. Майстерність, напрацьована багаторічною працею живописця, дозволяє досягнути враження неймовірної легкості та рухливості їхнім етюдам. Справжня насолода для поціновувачів імпресіонізму і всіх похідних напрямків в живописі, що черпають мільйонну варіативність вражень і відображень природного краєвиду.
Ці дніпровські художники вперше представлять свої твори у Львові. Їх виставка вперше відбудеться і в такому тісному колі. Тож не втратьте унікальної нагоди побачити ці роботи на власні очі і водночас здійснити невелику мистецьку мандрівку нашими Карпатами!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8226 / 4.35MB / SQL:{query_count}