“Дударик” і друзі запрошують!

19 і 20 січня у Львівській філармонії відбудуться “Різдвяні концерти” за участі кращих солістів і музикантів

Уже невдовзі у Львові відбудеться справжній “Різдвяний концерт” від “Дударика” і друзів, які розкажуть про Різдво мовою музики. У програмі дійства, яке триватиме 19 і 20 січня, – кращі солісти і музиканти, 80 відсотків прем’єр і незмінно краще виконання. Автор ідеї – директор і диригент “Дударика” Дмитро Кацал. Як вихованець капели “Дударик” він продовжує традиції розвитку хорової школи та капели, які заклав його батько Микола Кацал. Композитор, автор духовних хорових композицій, обробок українських народних пісень, колядок, щедрівок для хору – просто людина-оркестр.
Спеціальна гостя “Різдвяного концерту” – оперна діва Софія Соловій, яка приїде до нас із Італії. Її знають як виконавицю арій Донни Ельвіри з “Дон Жуана”, Паміни з “Чарівної флейти”, Графині з “Весілля Фігаро” та багатьох інших. Цього разу зірка світового масштабу додасть колоритного звучання відомим різдвяним композиціям.
Окрім неї, “Дударик” запросив до участі в святі сопілковий квінтет Dudalis, який тривалий час формувався не тільки як виконавська одиниця, а й як творча лабораторія першого в Україні осередку академічної сопілкової освіти. На сьогодні програму Dudalis складають твори переважно українських композиторів XIX – XX століть. Альбом квінтету “Сопілкові прем’єри” є першим підсумком академічного ансамблевого виконавства на хроматичних сопілках. У рамках “Різдвяного концерту” Dudalis в першому відділі концерту творитиме атмосферну містерію, яка покликана створити тишу, необхідну для того, щоби прийняти прихід Божого Сина на землю.
Ще одні друзі “Дударика”, яких ви почуєте 19 і 20 січня, – Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії (музичний і художній директор Тарас Криса). Це досвідчений творчий колектив, який береже кращі професійні традиції європейського музикування, демонструючи високий рівень естетичного смаку та професіоналізму. Невипадково саме його запросили до участі в “Різдвяному концерті”. Ви почуєте композиції для оркестру із солістами (сопрано, тенор, баритон). Які саме – таємниця до 19 і 20 січня.
І звичайно ж, концерти були б геть іншими, якби не Rock Orchestra, відома своїми експериментами в царині музики. З цим колективом будь-яка музика, навіть різдвяна, набуде нового звучання і нових сенсів. Оцінити оригінальний принцип аранжування улюблених композицій та популярних хітів також можна буде під час “Різдвяного концерту”!
Квитки можна придбати в касах міста і на сайті gastroli.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7772 / 4.36MB / SQL:{query_count}