Містерія і феєрія з “Дудариком” і друзями

Музиканти закликають містян доєднатись до європейської різдвяної традиції

Два вечори поспіль 19 і 20 січня з 18.30 у Львівській філармонії діятимуться справжнісінькі музичні святкові дива! Адже саме у ці дні тут даватимуть свої “Різдвяні концерти”  Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик”. Ба більше, „дударики” запросили розділити свято їх добрих і талановитих друзів – Софію Соловій, сопілковий квінтет “Дудаліс”, Rock Orchestra і Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. За диригентським пультом – Тарас Краса і Дмитро Кацал. Усі разом вони розкажуть вам мовою музики усе, що й самі знають про Різдво.
То що ж нас із вами чекає на цих надзвичайних концертах? Диригент і директор хорової капели Дмитро Кацал зібрав усе найкраще спеціально для гостей обох вечорів: кращий оркестр, солістів, музикантів, кращі і абсолютні прем’єри – а їх буде аж 80 відсотків від усієї програми – і незмінно краще виконання!  Ви станете учасником особливого таїнства народження світла у душі, що приходить до нас iз Різдвом…
У першому відділі святковий настрій нам даруватиме “Дудаліс” і “Дударик”. Вони готують надзвичайну містерію – чудове дійство світла і звуків спеціально закомпoноване для концерту. А в другому на гостей подій чекатиме справжнісінька феєрія із композиціями для естрадно-симфонічного оркестру та хору із солістами.  
“Різдвяний концерт” – це європейська традиція святкових концертів, яку „Дударик” пропонує львівському глядачеві. Побачите, це дійство неодмінно стане новою різдвяною традицією і наступного року ви вже  точно заздалегідь шукатимете квитки на це неймовірне, але дуже світле дійство. А зараз не втратьте унікальної нагоди насолодитись ним – купуйте квитки на gastroli.ua. (вартість квитків – від 100 до 300 грн) і приходьте, буде надзвичайно!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8754 / 4.35MB / SQL:{query_count}