Романтизм Олега Яськіва

Центр імені Митрополита Андрея Шептицького запрошує львів’ян і гостей міста на моновиставу-лекцію

Чимало львів’ян-кіноманів знають Олега Яськіва як знавця світу кіно і очільника чи не найстарішого кіноклубу міста. Та цього року ми відкрили його у якості директора Центру імені Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2-а). Саме там у 127 аудиторії 28 грудня о 19.00 Олег Яськів представить моновиставу “Мій романтизм”. Це одна з робіт із його авторського циклу, присвяченого видатним композиторам, письменникам та їхнім епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією і втіленням дійство. Львів’яни і гості міста вже мали можливість побачити попередні роботи Олега Яськіва із цього циклу, а саме моновистави “Мій Моцарт”, “Мій Бетговен”, “Моє бароко”, “Мій Гемінґвей”. Головна ідея проекту – повернути людині любов до Музики та розширити розуміння природи творчості. Його задум та втілення є новим для україномовного простору і здійснюється в Україні вперше!
“Мій Романтизм” – масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського Романтизму, дух музики та життя найвидатніших композиторів того часу (Франц Шуберт, Ференц Ліст, Роберт Шуман, Фредерік Шопен). У ньому розкривається психологічний та соціальний портрет композиторів, культурні та історичні джерела їхньої музики, робиться спроба прокласти мости між епохами та, найголовніше, пізнати феномен музики.
Розповідь побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великих композиторів та їхньої музики, покликана розкрити феномен генія і трагізм його стосунків зі світом. 
Подія відбуватиметься за попередньою реєстрацією за посиланням 2event.com/uk/events/1145883 (вартість – 50 грн).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7589 / 4.35MB / SQL:{query_count}