Різдво з LvivMozArt: музичні контрасти

У Львівській опері відбудеться святковий концерт від Оксани Линів. Програма вечора побудована на творах українських та західноєвропейських композиторів

У переддень католицького різдва, 24 грудня о 18.00 на сцені Львівської опери відбудеться “Різдвяний концерт” від фестивалю LvivMozArt. Цього вечора музичну магію творитимуть диригент Оксана Линів, Академічний симфонічний оркестр “INSO-Львів”, Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” за участі запрошених оперних співаків – сопрано Данаї Кондора (Греція – Німеччина), сопрано Тетяни Журавель (Україна), мецо-сопрано Ірини Житинської (Україна – Польща), баритона Юрія Самойлова (Україна – Німеччина) та тенора Михайла Малафія (Україна).
„Унікальність цього концерту полягає в особливій драматургії програми, яка будується на контрастному поєднанні двох музичних настроїв: почавши з духовних творів, що змальовують таїнство Різдва, ми продовжимо творити феєричне відчуття свята з улюбленими шедеврами світової оперної музики”, – пояснюють організатори дійства.
Програма концерту побудована на творах українських та західноєвропейських композиторів. Тут є і духовна музика Олександра Козаренка, Вольфганга Амадея Моцарта, Каміля Сен-Санса та Євгена Станковича, а також найвідоміші арії та дуети з опер Жоржа Бізе, Жака Оффенбаха, Джакомо Пуччіні, Еріха Корнґольда та інших, не менш відомих композиторів.
До слова,  вчора організатори фестивалю LvivMozArt повідомили надзвичайну новину на концерті-закритті другого фестивалю, який триватиме в нашому місті з 13 по 22 липня 2018 року, завдяки Міжнародному фонду Stiftung Mozarteum Salzburg вперше в Україні зазвучить оригінальна скрипка Вольфганга Амадея Моцарта!
Інструмент був виготовлений майстром П’єтро Антоніо Далла Коста в Тревізо, Італія, у 1764 році. Скрипка належала та використовувалась Моцартом під час його останніх років життя у Відні. У 2013 році її подарували фонду зі збереження спадщини композитора Mozarteum у Зальцбурзі пані Ніколя Лейбінґер-Каммуллер, головою компанії TRUMPF Group у Штутгарті. Експерти сходяться в думці, що всі частини скрипки, яка належала В. А. Моцарту, є оригінальними.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8877 / 4.36MB / SQL:{query_count}