“Адной дарогай” з Naviband

Фіналісти Євробачення-2017 від Білорусі презентували новий альбом

Днями білоруський гурт Naviband представив новий альбом “Адной дарогай”. Це четверта платівка гурту, до якої ввійшло дев’ять треків, написаних і виконаних білоруською. “Адной дарогай” – це живий, натуральний, світлий і дуже щирий альбом, просочений любов’ю до рідної мови, рідної землі, музики, життя і, звичайно ж, один до одного. Послухати альбом можна за посиланням. Також із 8 грудня він доступний на всіх цифрових майданчиках: iTunes, Apple Music і Google Play.
“Відразу ж після участі в конкурсі Євробачення ми всім гуртом усамітнилися на хуторі за 300 кілометрів від Мінська, де й була написана більша частина цього альбому. Ми просто виставляли інструменти прямо посеред поля і репетирували, – розповідають солісти гурту Naviband Артем Лук’яненко та Ксенія Жук. – Альбом був записаний на студії у великого майстра своєї справи, звукорежисера гуртів BRUTTO та “Ляпіс-98” Андрія Бобровка”.
Навесні 2018 року в групи заплановані кілька концертів по Україні, на яких вона презентує новий альбом українським шанувальникам (а їх у неї чимало) в живому виконанні.
“У лютому наступного року ми поїдемо в тур із презентацією альбому, – діляться планами солісти гурту. – Обов’язково включимо до нього Україну і, окрім Києва, відвідаємо ще кілька міст, яких точно – зможемо сказати трохи пізніше. Дуже хочеться дістатися з концертом до такого улюбленого нами Львова”.
І ще важливі новини про Ксенію й Артема! За кілька днів до виходу альбому Naviband вони виклали в мережу красивий різдвяний кліп на нову пісню “А дзе жывеш ты?”, в якому натякнули на те, що чекають дитини. Відео можна подивитись за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8337 / 4.35MB / SQL:{query_count}