Хто вони – “Коханці Юстиції”?

Meridian Czernowitz представляє роман Юрія Андруховича, який автор почав писати 27 років тому

Літературна корпорація Meridian Czernowitz видає новий роман Юрія Андруховича “Коханці Юстиції”. Книжка побачить світ наприкінці року і стане хорошим подарунком до новорічних та різдвяних свят. З нагоди її “дня народження” 28 грудня у Чернівцях відбудеться автограф-сесія письменника. А вже з наступного дня новинку можна буде знайти на полицях книгарень України.
“Коханці Юстиції” – це параісторичний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію.
Зі слів Юрія Андруховича, “Коханців Юстиції” він почав писати 27 років тому, навіть не знаючи про те, що це буде роман і що він саме так називатиметься. “І щоб він мені врешті написався, – додає автор, – я мусив кілька разів ставати іншою людиною. Я не вигадував цих історій: вони самі мене знаходили, а я лише доповнював їх вірогідними деталями. Хотілося створити густо-насичений і в той же час абсолютно захопливий текст, від якого читачеві нелегко відірватися. Судячи з реакцій перших читачів, це значною мірою вдалося”.
У романі ви знайдете: родинно-побутові й політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоби читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції?
Ілюстрації до роману зробив художник і дизайнер Артем Колядинський. Літературний редактор видання – Олександр Бойченко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8320 / 4.35MB / SQL:{query_count}